۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۷
فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب حامی جبهه مردمی نیروهای انقلاب
رئیس فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب از پیوستن فراکسیون متبوع خود به جمع حامیان «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» خبر داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز حسن غفوری فرد عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری و دبیرکل جامعه اسلامی ورزشکاران، با اشاره به ضرورت تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دوستان به این نتیجه رسیده بودن که اگر بخواهند در انتخابات ریاست جمهوری به طور فعال شرکت کنند اولین شرط آن وحدت بین نیروهای انقلابی است.

 
وی ادامه داد:‌ در همین راستا عده‌ای از چهره‌های موجه جریان انقلابی که از مقبولیت عام برخوردار بودند، بنا به تشکیل  یک هیئت موسس 10 نفره کردند و از همه نیروهای دلسوز انقلاب نیز برای حضور در این جبهه دعوت شد. فکر می‌کنم تاکنون حدود 500 نفر در تهران به این جبهه پیوسته و از آن حمایت کرده یا در آینده نزدیک می‌کنند.

 
عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطرنشان کرد: انشاالله بزودی نیز در یک همایش بزرگ همه حامیان جبهه مردمی انقلاب اسلامی از سراسر ایران اسلامی گرد هم جمع می‌شوند و بر حمایت خود از این جبهه تاکید می‌کنند.

 
غفوری فرد تاکید کرد: نیروهای انقلابی برای انتخابات ریاست جمهوری قطعا یک نامزد واحد معرفی می‌کنند.

 
وی تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را بسیار ضروری عنوان کرد و گفت: باید زودتر نسبت به تشکیل چنین جمعی اقدام می‌شد و باید اندکی صبر داشت تا نتیجه آن را نیز مشاهده کرد.

 
رئیس فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب ایران در بخش دیگری از سخنان از حمایت این فراکسیون از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خبر داد.

 
به گزارش تسنیم، اخیراً احزاب و تشکل‌های انقلابی کشور با تاسیس جبهه‌ مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به ریاست حجت الاسلام رحیمیان اعلام موجودیت کردند.

 
اعضای هیئت مؤسس این جبهه را یحیی آل‌اسحاق، مهدی چمران، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رضا روستاآزاد، محمود خسروی وفا، مهدی محمدی، علیرضا مرندی، نادر طالب‌زاده و  مرضیه وحید دستجردی تشکیل می‌دهند.

 
پس از اعلام موجودیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی 360 نفر چهره ملی کشور اعم از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرهنگیان و چهره‌های شاخص مذهبی و اقشار مردم از این جبهه حمایت کردند.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 185654
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۸:۴۵:۲۷
بیانیه اعلام موجودیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردکان
یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم»(سوره محمد«ص» آیه 7)
مردم شریف وبزرگوار شهرستان اردکان
انقلاب اسلامی ایران که به رهبری امام خمینی(ره) و حضور یکپارچه و مجاهدت مومنانه مردم ایران به پیروزی رسید، زمینه را برای بازگشت به جهان‌بینی اسلامی و حاکمیت ارزش‌ها و روش‌های دینی فراهم آورد. ملت ایران با انتخاب هوشمندانه نظام حکومتی مبتنی بر «ولایت فقیه» راه را برای نیل به آرمان ولای «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» هموار کرد.
ایران اسلامی ، طی چهار دهه حیات پربرکت و دوران‌ساز خویش، با ایستادگی در مقابل نظام سلطه و قدرت‌های زیاده‌خواه جهانی و هماوردی با دشمنان و رقیبان تمدنی و تاریخی خود، با گسترش آزادی‌ها و تأمین استقلال و استقرار امنیت و ثبات در کشور و پیشرفت‌های شگرف آموزشی، علمی و فناوری، افزایش سطح رفاه عمومی ،به کشوری قدرتمند منطقه ای تبدیل نموده است
وهمه این تلاشها به سبب ایستادگی و پایمردی ملت ایران بر آرمان‌ها و اهداف انقلاب خویش و رهبری پیامبرگونه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله) و به مدد فداکاری ایثارگران و خون پاک شهیدان بزرگوارمان حاصل شده است.
اما با وجود این دستاوردهای عظیم و به‌رغم تلاش‌های فراوان صورت گرفته در دوران پس از انقلاب، هنوز آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی و انتظارات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله) به تمامی محقق نشده‌اند و چشم‌انداز زیبا و شوق‌انگیز جمهوری اسلامی به منصه ظهور نرسیده است و مردم به همه آرزوهای خود در ایجاد یک نظام مردم‌سالار دینی نائل نشده‌اند.
مشکلات اقتصادی , بیکاری جوانان، رکود اقتصادی و گرانی و کاهش قدرت خرید مردم ، همچنان مهمترین مسئله کشور است با وجود ارتقای سطح رفاه عمومی و تلاش‌های صورت گرفته برای گشایش در معیشت مردم، هنوز بسیاری از مردم زیر خط فقر قرار دارند و از تأمین معاش روزانه خود عاجزند. فساد اداری و فساد اقتصادی با ارقام نجومی و دریافت‌های نامتعارف و ناعادلانه برخی مدیران و صاحب‌منصبان از آستانه تحمل مردم فراتر رفته است.
لذا ما اطمینان داریم این ملت بزرگ به‌رغم تهدیدهای دشمنان، ظرفیت‌ها و فرصت‌های بی‌بدیلی برای غلبه بر مشکلات و موانع، سدکننده راه پیشرفت خویش در اختیار دارد و همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب بارها بر آن تأکید کرده‌اند، هرگاه به مبانی و ویژگی‌های انقلاب خود تمسک کرده‌ایم و نیروی زلال و لایزال مردم به صحنه آمده است، بر مشکلات غلبه کرده‌ایم و هرگاه به جای اعتماد به نیروی ملت و توانایی‌های داخلی به بیگانه چشم دوختیم، ناکام مانده و زیان کردیم. توفیق و دستاوردهای انقلاب، حاصل انقلابی عمل کردن و تکیه و اعتماد به مردم است و آسیب‌ها و انحراف‌ها محصول غفلت دولت‌ها و مسئولان از این حقیقت روشن!
در این برهه زمانی بسیاری از مسئولان و مدیران اجرایی کشور از هر یک از جناح‌ها و سلیقه‌های سیاسی که عهده‌دار مسئولیت بوده‌اند، به تدریج از روحیه و منش انقلابی و از مردم و مستضعفان که ولی‌نعمتان آنها بوده و هستند، فاصله گرفته و برخی از آنان به اشرافی‌گری و رفاه‌طلبی و ثروت‌اندوزی روی آورده‌اند و از سوی دیگر، مردم، حضور موثری در اداره کشور نداشته و نتوانسته‌اند به وظیفه انقلابی خود در نظارت و مراقبت بر عملکرد مسئولان و دستگاه‌های اجرایی و نقد آنان و مطالبه‌گری از آنان عمل کنند.
بنابراین ما، جمعی از دردمندان و دغدغه‌داران، با توکل بر خدای متعال و امیدوار به نصرت الهی و با آگاهی از قدرت و توانمندی‌های کشور و ظرفیت‌های بی‌بدیل نظام جمهوری اسلامی و با علم به فرصت‌های پیش رو ،پیش قدم شده و با حمایت از مواضع انقلابی پایه‌گذاران این حرکت از تمامی نیروهای انقلاب، دردمندان و دلسوزان، صاحبان اندیشه و اراده، از اقشار مختلف مردم شهرستان اردکان دعوت می‌کنیم در این جهاد مقدس شرکت کنند و در یک جبهه فراگیر و مردمی برای کارآمدسازی نظام اجرایی کشور، تحول در وضعیت اقتصادی مردم، مبارزه با فساد و هموار کردن مسیر پیشرفت و عدالت متحد شوند.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردکان