توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳
آقای پورنجاتی خیلی دیر به فکر افتاده اید!
احمد پورنجاتی از اصلاح طلبان طرفدار پروپاقرص برجام بعد از کلاه گشادی که از طرف دولت مورد حمایت وی با برجام برسر مردم رفت در یاداشتی چنین نوشته است: «اگر می خواهی تحویلت بگیرند، برو با بمب هسته ای و موشک بالستیک بیا. هر غلطی کرده ای، بر گذشته ها صلوات »!
آقای پورنجاتی خیلی دیر به فکر افتاده اید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز احمد پورنجاتی از اصلاح طلبان طرفدار پروپاقرص برجام بعد از کلاه گشادی که از طرف دولت مورد حمایت وی با برجام برسر مردم رفت در یاداشتی چنین نوشته است:

"در جهانی زندگی می کنیم که بر خلاف ظاهر بزک کرده و فریبنده و البته سرخوشی آورش،پای بست سرنوشت بخش بزرگی از ملت ها چیزی جز « منطق زور در برابر زور» نیست.
در برداشت من، پیام ضمنی دیدار «ترامپ» و «اون» این است: 
«اگر می خواهی تحویلت بگیرند، برو با بمب هسته ای و موشک بالستیک بیا. هر غلطی کرده ای، بر گذشته ها صلوات » ...
"بنا بر این گزارش این اعتراف به اشتباه این اصلاح طلب در حالی بعد از 5 سال و از دست دادن همه چیز توسط دولت این عناصر روی داده است که دیگر قلب بتن ریخته شده اراک و 480 کیلو گرم اورانیوم غنی شده 20درصدی و از بین رفتن سانتیفیوژهای جمع آوری شده نطنز و فردو و .... به جای قبلی خود باز نمی گردد!!

به گزارش خبرنگار ما اما فقط یک چیز بجای خود برگشت و آنهم تحریمهایی که همین حضرات مدعی بودند برداشته شده ولی ما 5 سال است که می گوییم دروغ می گویید و هیچ تحریمی برداشته نشد ولی اگر بخواهیم ادعاهای این افراد را قبول کنیم فقط همین تحریمها باز بجای اول خود برگشت؟!

به گزارش عصر امروز البته خدا را شکر می کنیم که بخاطر انتقادهای دلواپسان دیروز؟ ما تسلیم دولت روحانی برای پیوستن به برجام موشکی نشدیم و الا الان باید بجای بازگشت تحریمها منتظر بازگشت جنگ می بودیم؟!
کد مطلب : 237782