۲
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
دیگی که فقط برای لاشخور ها می جوشد!
انگار قرار نیست ماجرای ورود خلاف شرع زنان به ورزشگاه ها به این زودی ها خاتمه یابد و هرازگاهی سیاسیون با آویزان شدن به این ماجرای نخ نما تلاش می کنند تا دغدغه های جدیدی را با کمک پروپاگاندای رسانه ای در سطح جامعه بازتولید کنند تا با سیاه بازی، مطالبات اصلی جامعه را پاسوز حرف های صدمن یه غاز ماهواره ای کنند.
دیگی که فقط برای لاشخور ها می جوشد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز بازی فوتبال ایران و سوریه و بلیط فروشی هردمبیل به زنان، سرنخی شد برای لاشخورهای در کمین نشسته تا جویدن احکام مسلم دینی را از سر بگیرند. ماجرا از این قرار بود که ناشی گری و یا عناد عده ای در بلیط فروشی ورزشگاه آزادی باعث شد تعدادی بلیط زنانه صادر شود. بلیط هایی که به روایت رئیس سئول نشین فوتبال 11 عدد بیشتر نبود. این خبط سهوی و یا عمدی بهانه ای بوجود آورد تا ماهواره ای های دربدر و عاشقان و سینه چاکان بی حیایی در داخل در صفی واحد، یک ننه من غریبم درست و حسابی از جفا در حق زن ایرانی راه بیندازند و حنجره بدرند و قلم فرسایی کنند تا شاید اربابانشان تحریمی دیگر را حواله مردم ایران بکنند!
 
بنا بر این گزارش آش این شیون و زاری آنقدر به دهان اصلاح طلبان مزه کرد که مجلس نشینان این طیف که حالا موج سواران خوبی شده اند همسو با رسانه های ضدانقلاب ترانه ظلم به زن سرائیدند. جوک ماجرا آنجاست که جماعتی که در موضوع خیانت حقوق های نجومی پشت به مردم کردند و در دفاع از حرامخواران و دست اندازان به بیت المال از تریبون مجلس خطابه های مفصلی قرائت کردند، حالا و در موضوع مفتضح و خلاف شرع ورود زنان به ورزشگاه ها آغوش باز کرده و از مردم و حقوق مردم می گویند.
 
از این ها که بگذریم رئیس سئول نشین فوتبال در جملاتی قابل تامل گفته که ما در حال حاضر از لحاظ ساختاری و فیزیکی آمادگی ورود بانوان را نداریم باید گیت‌های ورودی جداگانه داشته باشیم که این اتفاق نیفتاده است.
 
این در حالی است که موضوع عدم ورود زنان به ورزشگاه یک مسئله فقهی است که از جانب جمیع مراجع حرام اعلام شده نه بحث ساختار و فیزیک. علاوه بر این فضای ورزشگاه ها در مواجهات لفظی، به حدی در کمر به پایین سیر می کند و در وقت هیجانت فوتبالی تا حدی تماشاگران از خود بیخود می شوند که صندلی های ورزشگاه که هیچ داور و شیشه های اتوبوس و.. هم در معرض تعدی قرار می گیرند چه برسد به...؟!
 
با این وجود معلوم نیست که نمایندگان زن مجلس طبق کدام فتوا و قانون درخواست داشته اند که به ورزشگاه بروند و مسئولان فدراسیون هم با عنایت ویژه! درخواست خلاف شرع این نمایندگان را اجابت کرده اند. این ها در شرایطی است که بحران‌های متعدد اقتصادی نظیر رکود، تورم و بیکاری‌ گریبانگیر کشور است و اوضاع معیشتی مردم به شدت با مشکل مواجه است و وظیفه نمایندگان قانون گذاری در رفع مشکلات مردم است.
 
لازم بذکر است که سابقه تلاش، برای کشاندن خلاف شرع زنان به ورزشگاه ها نشان می دهد هرجا امت حزب الله در صحنه بوده و در تثبیت ارزس های انقلابی مشغول مبارزه، لیبرال مرام های نفوذ کرده در دولت و سکولارهای غرب باور راه به جایی نبرده اند و هرجا غفلت کرده ایم این جماعت جامعه و حتی قوانین را به سمت درخواست های نامشروع خود جهت داده اند. کمترین اقدام تماس با فدراسیون فوتبال و اعتراض به حرف های نسنجیده رئیس سئول نشینش است پس بجنبیم تا دیر نشده!!
کد مطلب : 215885
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۱۶:۲۸:۳۶
شورای نگهبان باید جواب دهد که چرا افرادی فاقد التزام و حتی اعتقاد به اسلام را تایید صلاحیت کرده است.
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۲۰:۱۸:۰۸
با حال بود