توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۱
تکرارهای خاتمی دیگر اثر ندارد
علی صوفی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: خوئینی‌ها نمی‌تواند جایگزین خاتمی باشد زیرا آقای خاتمی جایگاه خود را دارند و مورد قبول تمام اصلاح‌طلبان هستند. البته مردم هم دیگر آن مردم سال92 نیستند که با یک پیام کوتاه خاتمی شگفتی خلق کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، برخی چهره‌های فعال سیاسی در واکنش به نامه موسوی خوئینی‌ها مصاحبه‌هایی با نامه نیوز انجام داده‌اند که بخشی از هر کدام از این مصاحبه‌ها در ادامه آمده است.

علی صوفی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب: خوئینی‌ها نمی‌تواند جایگزین آقای خاتمی باشد زیرا آقای خاتمی جایگاه خود را دارند و مورد قبول تمام اصلاح‌طلبان هستند. البته مردم هم دیگر آن مردم سال92 نیستند که با یک پیام کوتاه آقای خاتمی شگفتی خلق کنند.

ناصر قوامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب: نمی‌دانم آقای موسوی خوئینی‌ها چقدر با مردم ارتباط دارد، اما من می‌بینیم که مردم نسبت به اصلاح طلبان بدبین هستند و همه مشکلات دولت به حساب اصلاح طلبان ریخته شده است. به هر کوی و برزن یا مغازه که می‌رویم مردم می‌گوید شما اصلاح طلبان چه کار کردید؟ و روحانی پدر مردم را درآورد.

جبار کوچکی نژاد، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: موسوی خوئینی ها و آقای خاتمی با هم شب نشینی دارند. به عبارت دیگر انتشار این نامه ها با هماهنگی های قبلی صورت می گیرد و آقای موسوی خوئینی می‌خواهد با نوشتن این نامه ها مدیریت اصلاح طلبان رادیکال به دست بگیرد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 288083