توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷
عزا یهویی تبدیل به عروسی شد! / دولت راستگو یا...!
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری حداقل حسنش این بود، دولتی که حامی نجومی بگیران بود و فقرا را به بوته فراموشی سپرده بود یهویی به یاد رای آنها بیفتد!
عزا یهویی تبدیل به عروسی شد! / دولت راستگو یا...!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری حداقل حسنش این بود، دولتی که حامی نجومی بگیران بود و فقرا را به بوته فراموشی سپرده بود یهویی به یاد رای آنها بیفتد!

بنا بر این گزارش سابقه منت پرداخت پول مردم به خودشان در دوره 4 ساله دولت تدبیر یکی از تلخ ترین خاطرات دوران انقلاب است جایی که هر ماه مردم با کلی منت باید پول خود را از دولت روحانی دریافت می کردند.

دولت روحانی که از اول بنایش نبود اقدامات دولت سابق را به سرانجام برساند و آنها را ادامه دهد در بحث مسکن مهر خون به دل کسانی کرد که در سالهای آخر دولت احمدی نژاد برای مسکن مهر ثبت نام کرده بودند و هر روز مجبور بودند در مقابل مجلس یا استانداری های شهرهایشان برای دولتی که رسیدگی به وضع مسکن فقرا ارزشی قائل نبود تجمع نمایند که هنوز هم مشکل این مردم حل نشده است.

به گزارش خبرنگار ما، همچنین پرداخت یارانه یکی از همین دست اقدامات بود که دولت برای پرداخت آن به مردم عزا می گرفت تا جایی که اعضای اقتصادی کابینه و مشخصا وزیر محترم اقتصاد دولت تدبیر و راستگویان شب پرداخت یارانه را شب عزای دولت برمی شمردند و منت برسر مردم می گذاشتند.

اما درست در موعد انتخابات و یکماه مانده به ایام انتخابات، عزای دولتیان تبدیل به عروسی می شود و دولتی که آنچنان منت بر سر مردم می گذاشت پرداختی 5 میلیون نفر را سه برابر افزایش می دهد تا به این طریق به شعور مردم اهانت نماید و به گمان خود آنها را وام دار خویش نماید.

به گزارش عصر امروز اما همانطور که این دولت خواسته چنین بی محابا مردم سالاری را به تمسخر بگیرد باید بداند که این مردم خوب می فهمند که در 4 سال گذشته چه برسرشان رفته است و قطعا با این قبیل اقدامات نظرشان برای تغییر دولت ناکارآمد برنخواهد گشت.
کد مطلب : 196788