۳
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷
رئیس جمهور ۱۴۰۰ باید ولایتمدار وانقلابی باشد
نظریه پردازان و احزاب سیاسی متصل به قدرت و ثروت در آمریکا، به این نتیجه رسیده اند که به هیچ قیمتی نباید جریان هاشمی؛ خاتمی و روحانی که مخلوطی از احزاب سیاسی اصلاح طلب و لیبرال و نفوذی هستند از صحنه سیاسی و قدرت درجمهوری اسلامی حذف شوند و برای اینکار برنامه ریزی وبودجه هنگفتی را درنظر گرفته اند.
رئیس جمهور ۱۴۰۰ باید ولایتمدار وانقلابی باشد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز نظریه پردازان و احزاب سیاسی متصل به قدرت و ثروت در آمریکا، به این نتیجه رسیده اند که به هیچ قیمتی نباید جریان هاشمی؛ خاتمی و روحانی که مخلوطی از احزاب سیاسی اصلاح طلب و لیبرال و نفوذی هستند از صحنه سیاسی و قدرت درجمهوری اسلامی حذف شوند و برای اینکار برنامه ریزی وبودجه هنگفتی را درنظر گرفته اند. (طبق اظهارات خودشان)

و لذا اگر رئیس جمهور آینده ایران از جنس رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس و نیرو های جهادی و از نوع حاج قاسم باشد چند اتفاق می افتد:

۱- قطعا یکی از پایگاههای مهم و سرمایه های نفودی خود را ازدست خواهند داد.

۲- اگر یک فرمانده جنگ و شجاع رئیس جمهور بشود، قطعا با آمریکا بویژه رئیس جمهور جدید آن از موضع ضعف و ذلیلانه گفتگو نخواهد کرد بلکه با اقتدار و از موضع قدرت و طلبکارانه برخورد خواهد نمود که در اینصورت هیمنه ایالات متحده بیشتر از گذشته درهم خواهد شکست چون موقعیت آمریکا با افتضاحی که ترامپ ببار آورده، در زمان بایدن، آمریکای سابق نخواهد بود.

۳- در اینصورت ضمن تفرق در همپیمانان آمریکا؛ رئیس جمهور جدید آمریکا مجبور خواهد شد که از موضع ضعف و انفعال برای درخواست مذاکره با ایران (همانند اوباما) به امام المسلمین نامه بنویسد.

۴- روی کارآمدن رئیس جمهور مقتدر با پیشینه شناخته شده جهادی در ایران باعث یکصدا شدن  مسئولین قوا وآحاد مردم درمقابل آمریکا واروپا منجر؛ وحد اقل باعث سُست شدن ویا درهم شکستن تحریمها می گردد .

۵- از سوئی دیگر اگر ضلع سوم مثلث قوا با انتخاب رئیس جمهور مقتدر و خادم مردم تکمیل شود اصلاح طلبان و جریان لیبرال و نفوذی حداقل برای چندین سال از مراکز سیاسی و قدرت جمهوری اسلامی حذف و به کبریت بی خطر و به مرده سیاسی تبدیل خواهند شد و اگر هم موفقیت خوبی حاصل شود که می شود حتما جماعت لیبرال همانند نهضت آزادی ومنافقین به زباله دان تاریخ ریخته خواهند شد.

بنابراین : تجربیات گذشته وحال نشان داده سیاسیون وجریانی که طی چهل و یکسال گذشته درمراکز قدرت  بوده اند  جز خسارت وضربه به مردم وکشور حاصل دیگری نداشتند بویژه دولت روحانی که مخلوطی از دولتهای لیبرال اشرافی گذشته بویژه دولت هاشمی میباشد که این واقعیت  درعمل به مردم ثابت گردیده ومردم کاملا لمس میکنند .

پس باید این جماعت بی خاصیت و بی کفایت و پیرِ ناکارآمد؛ حذف و برای یکبار هم که شده در این دوره از میان رزمندگان دفاع مقدس و مدافع حرم؛ یک فرد دلسوز و کارآمد و صادق وپرتلاش را انتخاب کنیم.

این جنس افراد؛ طی چهل سال گذشته امتحان خود را پس داده و در خدمت خالصانه (خارج از وظیفه سازمانی) بویژه سیل و زلزله و کرونا و خدمت مومنانه و مواقع خطر پیش قدم بوده و هستند که نمونه آن حاج قاسم عزیز و شهید فخری زاده و دهها مورد دیگر بوده اند.

امروز کشور ما به یک رئیس جمهور جهادی و پرتلاش و دلسوز و شجاع و خدوم نیاز دارد نه یک قرنطینه نشین ترسو و راحت طلبِ اشرافیِ غربگرای به دور از مردم.

۲۴  دیماه  ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 292763
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۵:۱۹:۰۴
مثل همین روحانی نباشد که مملاکت را خراب کرد وعامل...
 
۱۳۹۹-۱۱-۰۹ ۱۸:۱۲:۱۴
اگر مثل روحانی باشد که مفت نمی ارزد کاکو روحانی مملکت را نابود کرذد وباید محاکمه ومجزات شود (42589)
 
۱۳۹۹-۱۱-۱۰ ۱۶:۲۱:۵۲
محض رضای خدا دوباره یک آدم. مثل روحانی نیاورید که مملکت را چول کرد (42596)
 
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر