۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱
پروژه انفجار، آتش سوزی و کشته سازی در خوابگاه دانشجویی ناکام ماند
بر اساس اطلاعیه وزارت اطلاعات، پروژه انفجار، آتش سوزی و کشته سازی در خوابگاه دانشجویی ناکام ماند.
پروژه انفجار، آتش سوزی و کشته سازی در خوابگاه دانشجویی ناکام ماند
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات یک هسته افراطی با بریدن شیلنگ و باز گذاشتن شیرگاز آشپزخانه خوابگاه دانشجویی دانشگاه علم صنعت بدنبال انفجار، آتش سوزی و کشته سازی بودند که به لطف خدا، هوشیاری دانشجویان و تلاش ماموران حراست ناکام ماندند. 


با بررسی و پیگیری صورت گرفته عناصر اصلی این پروژه خبیثانه شناسایی و دستگیر شدند.

این افراد که در اغتشاشات اخیر نیز شرکت و اقدامات ایذایی داشته اند، در تحقیقات اولیه ایجاد شوک به افکار عمومی و جامعه دانشجویی را در آستانه 16 آذر جزء اهداف خود اعلام کرده اند.

در این پروژه مقرر بود این اقدام، حادثه ای ناشی از معیوب بودن سیستم آشپزخانه خوابگاه 200 نفره دانشجویان وانمود شود و نظام مقصر این فاجعه قلمداد گردد.
کد مطلب : 273368
ناشناس
۱۳۹۸-۰۹-۱۵ ۰۲:۰۰:۰۹
مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر ال سعود، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر وهابیون، مرگ بر منافقین، مرگ بر سلطنت طلبها، مرگ بر داعش، مرگ بر نفوذی های خودفروخته داخلی، مرگ بر هر صاحب منصبی که به مسوولیت خود عمل نمی کند و درد ملت عزیزمان را التیام نمی بخشد و شاید حتی با آن بخندد و شب را راحت راحت و بدون دغدغه به صبح رساند که این آب به آسیاب دشمن ریختن است، خدایا ملت عزیز ایران را ار شر اراذل مذکور در پناه امام زمان حفظ بفرما بالاخص دانشجویان گل و بلبل که نورچشم همه ملت و امید مردم و مملکت هستند. امین یا رب العالمین