توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵
حذف «برنده باش» از کنداکتور شبکه سه
مسابقه «برنده باش» که هر هفته پنجشنبه و جمعه از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رفت، امشب و فردا شب پخش نمی‌شود و از کنداکتور خارج شده است.
حذف «برنده باش» از کنداکتور شبکه سه
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، مسئول روابط عمومی برنامه تلویزونی «برنده باش»  خبر حذف این برنامه از کنداکتور این هفته شبکه سوم سیما را تأیید کرد.

 
«برنده‌باش» که هر هفته پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها با اجرای محمدرضا گلزار روی آنتن شبکه سه سیما می‌رفت و در قالب طرح ۱۵ سال مبالغی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به شرکت‌کنندگان اهدا می‌کرد، طی هفته گذشته به‌واسطه انتشار حکم فقهی آیت‌الله مکارم شیرازی مبنی‌بر شباهت سازوکار اجرایی این برنامه با «قمار» و حرمت پول اهدای به شرکت‌کنندگان تبدیل به سوژه رسانه‌ها شده بود.

 
در فضای رسانه‌ای، یکی از مصادیق سخنان روز گذشته رهبر انقلاب در نقد تولید برنامه‌های بخت آزمایی در رسانه ملی هم برنامه «برنده‌باش» شناخته شد که این شرایط باعث حذف این برنامه از کنداکتور شبکه سوم سیما شده است.

 
سرانجام پخش «برنده‌باش» و امکان بازگشت این برنامه به آنتن در هفته‌های آینده نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 
باید دید با توجه به دستور امروز عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صداوسیما برای تجدیدنظر در ساز و کار حضور اسپانسرها در تلویزیون پخش برنامه «برنده باش» و دیگر برنامه‌های اسپانسرمحور تلویزیون در آینده چگونه خواهد بود.
مرجع : مهر
کد مطلب : 258266