توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷
«طرح ترافیکی» اسلامشهر در انتظار مصوبه شورای ترافیک است
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل شهری شهرداری اسلامشهر گفت: طرح ترافیکی برای اجرا آماده و منتظر مصوبه شورای ترافیک شهرستان هستیم تا با اجرای آن شاهد کاهش بار ترافیکی در معابر مهم شهری باشیم.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سمیه شیرازی، با اشاره به نصب 64 دستگاه دوربین ثبت تخلفات در اسلامشهر اظهار داشت: این اقدام با هدف کنترل ترافیک و عبور و مرور وسایل نقلیه نصب در سطح شهر شده‌اند.

 
وی با اشاره به بلااستفاده ماندن خودرو پلاک‌خوان خریداری شده توسط شهرداری بیان کرد: شرکت طرف قرارداد کد احراز تخلف را به شهرداری اعلام نکرده بود که با رایزنی‌هایی صورت گرفته کد احراز تخلف در اختیار راهور قرار گرفت و مقرر شد ظرف 10 روز آینده شاهد استفاده از خودرو پلاک‌خوان در سطح شهر باشیم.

 
 مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری شهرداری با اشاره به ضرورت ساماندهی ترافیک خیابان‌های اصلی شهر افزود: طرح ترافیکی برای اصلاح آماده و منتظر مصوبه شورای ترافیک شهرستان هستیم تا با اجرای این طرح شاهد کاهش بار ترافیکی معابر مهم شهری باشیم.

 
شیرازی با اشاره به ترافیک سنگین برخی معابر اصلی شهر و لزوم اصلاح هندسی آن ادامه داد: گاهاً طرح و پروژه‌ای دقیقاً منطبق بر اصول مهندسی پیاده می‌شود اما فرهنگ ترافیکی شهر چیز دیگری را القا می‌کند که با لحاظ اصلاحات ریز هندسی می‌توان سبب رضایتمندی بیشتر مردم و کاهش تخلفات ترافیکی در شهر شد.

 
وی در پایان خاطرنشان کرد: با اصلاحات هندسی کاملاً علمی در میدان نماز، دوربرگردان صیاد شیرازی و چهارراه باغ فیض توانستیم ضمن رفع ترافیک موجود در مسیر، زمان سفر، مصرف سوخت و آلاینده‌های اصلی هوا را در مرکز شهر اسلامشهر تا میزان قابل توجهی کاهش دهیم.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 246061