توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
استغفار "دروغین" بابت حمایت از روحانی !
محمدعلی آهنگران،‌ فعال رسانه ای اصلاح طلب پس از فریب مردم در ایام انتخابات حالا و در آستانه بیچاره شدن مردم در توییتر خود از مردم عذرخواهی کرد!؟
استغفار "دروغین" بابت حمایت از روحانی !
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز، محمدعلی آهنگران،‌ فعال رسانه ای اصلاح طلب پس از فریب مردم در ایام انتخابات حالا و در آستانه بیچاره شدن مردم در توییتر خود از مردم عذرخواهی کرد!؟به گزارش خبرنگار ما این جماعت که سعی داشتند با هر دروغی از جمله وقوع جنگ مردم را از رای درست منحرف نمایند اکنون و پس از افشای ماهییت اقداماتشان حاضر نیستند حقیقت ماجرای حمایت از روحانی را به مردم بگویند و سعی دارند با این ژست های مظلوم نمایانه باز فریبی دیگر به مردم بدهند.

به واقع حرف درستی که این جماعت در انتخابات "قلب" کردند و به خورد مردم دادند جنگ نظامی نبود بلکه همین جنگ اقتصادی بوده است که در چهار ساله اول هم مردم طعم آن را با رکود و بیکاری چشیده بودند ولی القاء ترس دروغین از جنگ مانع شد تا پرده از حقیقت کنار برود و آنچه که نباید اتفاق می افتاد، افتاد!

حالا نیز با این سیر صعودی قیمت ارز آنچه که مشخص است این است که باید منتظر سونامی تورم بالای 50 درصد همچون دوران پایانی دوران ریاست جمهوری هاشمی بود باشیم زیرا روحانی بدل هاشمی است البته با یک تفاوت فاحش و آنهم اینکه اگر در دوران هاشمی تورم بود بیکاری و رکود نبود ولی الان هر سه این بدبختیها گریبان مردم را گرفته است؟!

به گزارش عصر امروز البته معلوم نیست این جماعت چند صباح دیگر نیز فانوس بدست بابت حمایت از اعضای شورای شهر تهران و مجلس نیز همین استغفار را برای جمع کردن رای دیگر "فقط" بر زبان جاری سازند و البته این مردم هستند که نباید فریب بخورند.
کد مطلب : 233217