توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱
از میترا استاد تا دختر آبی/
تشکیل سه ضلعی شبکه اختاپوسی لاشخوری سلبریتی ها و اصلاح طلبان به همراه ضدانقلاب!
در حالی که دشمن فکر می کرد تابستان امسال به واسطه جنگ و فشار اقتصادی شدید و تحریمها می تواند کشور را به آشوب بکشاند، که البته این تیر آنها به سنگ خورد، حالا لاشخورهای داخلی و خارجی تور خود را برای ایجاد یک فتنه در جایی پهن کرده اند که اساسا تمام اخبار آن برپایه دروغ بنا شده است و در حالی که خانواده این دختر واقعیات را بیان نموده اند معلوم نیست چرا این شبکه اختاپوسی می خواهد صدای آنها را خفه نماید؟!
تشکیل سه ضلعی شبکه اختاپوسی لاشخوری سلبریتی ها و اصلاح طلبان به همراه ضدانقلاب!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز ماجرای تاسفبار خودکشی یک دختر که به گفته پدرش با مشکلات روانی گریبانگیر بود و قبلا سابقه خودکشی نیز داشت با واکنش های متفاوتی در داخل کشور اعمم از سلبریتی ها و اصلاح طلبان فتنه گر و ضد انقلاب بیرونی مواجه گشته است.

بنا بر این گزارش هنوز کفن میترا استاد که به دست
هنوز کفن میترا استاد که به دست یک فول! اصلاح طلب به قتل رسیده است خشک نشده است و هیچ اعتراضی از سوی محافل کنونی که در مرگ این دختر دایه داغتر از مادر شده اند به گوش نرسیده بود که سروصداهای کنونی نشان از پشت پرده مشکوک این جریان برای اهداف مغرضانه خود می نماید.
یک فول! اصلاح طلب به قتل رسیده است خشک نشده است و هیچ اعتراضی از سوی محافل کنونی که در مرگ این دختر دایه داغتر از مادر شده اند به گوش نرسیده بود که سروصداهای کنونی نشان از پشت پرده مشکوک این جریان برای اهداف مغرضانه خود می نماید.

به گزارش خبرنگار ما جماعت مذبذب سلبریتی که نشان داده است هیچ خط قرمزی برای اعتقادات خود قائل نیست و حتی حاضر است به امام حسین علیه السلام نیز اهانت نماید در ماجرای اخیر به همراه اصلاح طلبان فتنه گر همراه با ضدانقلاب های تابلو دار و رسانه های جاسوسی چنان دارند وانمود می کنند که نشان از این دارد که همه این ماجرا یک برنامه ریزی دقیق و با هدفی خاص صورت پذیرفته است که باید در شرایط فعلی مراقب خناسان برای ایجاد بلوا و آشوبی همه گیر بود.

زیرا در حالی که دشمن فکر می کرد تابستان امسال به واسطه جنگ و فشار اقتصادی شدید و تحریمها می تواند کشور را به آشوب بکشاند، که البته این تیر
در حالی که دشمن فکر می کرد تابستان امسال به واسطه جنگ و فشار اقتصادی شدید و تحریمها می تواند کشور را به آشوب بکشاند، که البته این تیر آنها به سنگ خورد، حالا لاشخورهای داخلی و خارجی تور خود را برای ایجاد یک فتنه در جایی پهن کرده اند که اساسا تمام اخبار آن برپایه دروغ بنا شده است
آنها به سنگ خورد، حالا لاشخورهای داخلی و خارجی تور خود را برای ایجاد یک فتنه در جایی پهن کرده اند که اساسا تمام اخبار آن برپایه دروغ بنا شده است و در حالی که خانواده این دختر واقعیات را بیان نموده اند معلوم نیست چرا این شبکه اختاپوسی می خواهد صدای آنها را خفه نماید؟!

به گزارش عصر امروز شبکه اختاپوسی سلبریتی ها به همراه اصلاح طلبان فتنه گر و رسانه های جاسوسی خارجی سه ضلعی یک مثلث را تشکیل داده اند که پول کثیف وطن فروشی از سر وروی آن می ریزد و نشان از یک توطئه کثیف علیه ملت ایران اسلامی را به همراه خود دارد.

این شبکه اختاپوسی در جریان اتفاقات خوشایند اخیر دستگاه قضایی که یقه بسیاری از گردن کلفتهای مافیای فساد را گرفته است چنان به وحشت افتاده است که برای گمراه کردن اذهان عمومی سعی دارند از هر وسیله ای استفاده نمایند و در این راه هیچ ابایی ندارند که کشور به آشوب کشیده شود یا نشود، ورزش ایران با تحریم مواجه گردد یا نگردد و یا هر اتفاق
این شبکه اختاپوسی در جریان اتفاقات خوشایند اخیر دستگاه قضایی که یقه بسیاری از گردن کلفتهای مافیای فساد را گرفته است چنان به وحشت افتاده است که برای گمراه کردن اذهان عمومی سعی دارند از هر وسیله ای استفاده نمایند
دیگری که می خواهد بیفتد برای آنها هیچ اهمیتی ندارد آنها فقط می خواهند دستگاه قضایی را از ادامه اقدامات خود منحرف نمایند تا این جماعت به غارت خود ادامه بدهند و بر همین اساس انگ تندروی را نیز بر پیشانی آن می زنند!


بنا بر این گزارش مردم باید بدانند کسانی که در قتل میترا استاد طرف قاتل را گرفتند و مقتول را یک روانی جلوه دادند حالا سعی دارند عکس این اتفاق را در ماجرای اخیر خودکشی دختر آبی نشان بدهند انگار نه انگار که میترا استاد نیز یک انسان بود ولی چون پای منافع کثیف حزبی اصلاح طلبان فتنه گر در وسط بود چنان خون آن را پایمال کردند که در خصوص کشته شدن سگهای ولگرد این اتفاق رقم نخورد!؟ و حالا در حالی که خانواده این دختر سخن از واقعیات می گویند چنان صدای آنها را لابه لای فریاد شهوت آلود کثیف خود مخفی می نمایند که انگار اصلا این خانواده وجود خارجی ندارند؟!
کد مطلب : 268714