توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
مصطفی معین؛ ورود رانتخوار، فرصت طلب و علاقه ویژه به میز و صندلی به کابینه ممنوع!
مصطفی معین لیستی از نبایدهای اعضای کابینه را منتشر کرده است که نشان می دهد کابینه دوازدهم باید متفاوت تر از کابینه یازدهم باشد و آدمهایی که چنین رویکردی (رانتخوار، فرصت طلب و علاقه ویژه به میز و صندلی...) در کابینه یازدهم داشته اند نباید در لیست اعضای کابینه جدید جایی داشته باشند.
مصطفی معین؛ ورود رانتخوار، فرصت طلب و علاقه ویژه به میز و صندلی به کابینه ممنوع!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز چینش اعضای کابینه دوازدهم این روزها به چالشی میان اصلاح طلبان تبدیل شده است و هر کسی علائق و سلائق خود را به روحانی گوشزد می کند تا نکند از قافله عقب بماند.

بنا بر این گزارش اما در این میان مصطفی معین لیستی از نبایدهای اعضای کابینه را منتشر کرده است که نشان می دهد کابینه دوازدهم باید متفاوت تر از کابینه یازدهم باشد و آدمهایی که چنین رویکردی در کابینه یازدهم داشته اند نباید در لیست اعضای کابینه جدید جایی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما صفحه اجتماعی منتسب به معین در مطلبی تحت عنوان "چینش کابینه - بایدها و نبایدها" آورده است که: " من در اینجا بایدهای چینش اعضای کابینه دوم تدبیر و امید را تخفیف می دهم ... وقتی به نباید ها و عدم انتخاب نااهل ها توجه شود، خود به خود زمینه جذب شایسته ها و انتخاب شایسته ترین ها نیز فراهم خواهد شد..."به گزارش عصر امروز اما نگاه به برخی از لیست نبایدهای کابینه پیشنهادی وی قابل تامل می باشد که نشان می دهد چه افرادی در کابینه یازدهم حضور داشته اند که نباید در میان اعضای جدید حضور داشته باشند که وی در خصوص آنان چنین می گوید:
- سوء مدیریت، عدم جدیت و وقت گذاری
-رانتخواری و فرصت طلبی، سوء شهرت
- رفیق بازی و قبیله گرائی
- خودشیفتگی و علاقه ویژه به میز و صندلی!
- سوء استفاده مالی و مصرف بیت المال

امیدواریم جناب رییس جمهور به پیشنهادهای این هم حزبی خود گوش دهد و از افراد رانتخوار، خودشیفته و سوءاستفاده کن مالی( حقوق نجومی ها) در دولت آینده استفاده نکند.
کد مطلب : 209412