۱
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۳
بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی/
چرا وزارت امورخارجه و سازمان حج در قبال تحقیر ایران سکوت کرده اند!
متاسفانه تا کنون واکنش رسمی از سوی وزارت امورخارجه، مسئولان سازمان حج یا وزارت ارشاد اسلامی در خصوص حذف پرچم ایران از مذاکرات رسمی ایران و عربستان نشان داده نشده است.
چرا وزارت امورخارجه و سازمان حج در قبال تحقیر ایران سکوت کرده اند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز روز گذشته محسن رضایی در توئیتی نسبت به حذف پرچم ایران از مذاکرات رسمی ایران و عربستان اعتراض نموده و نسبت به عزل فرد مذاکره کننده از سمت خود مطلبی را عنوان نموده است.

بنا بر این گزارش اما تا کنون واکنش رسمی از سوی وزارت امورخارجه و مسئولان سازمان حج یا وزارت ارشاد اسلامی در خصوص اقدام روی داده نشان داده نشده است که صحت ادعای آقای رضایی را تایید می نماید.

به گزارش خبرنگار ما عکسی نیز در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد حذف پرچ از میز مذاکرات انجام شده است و در قبال تحقیر ایران و ایرانیان متولی سازمان حج لبخند زنان نشسته، گویی که غرور و عزت کشورش هیچ ارزشی برای وی ندارد.آنچه که مشخص است این است که ظاهرا دوستان در بهبوحه ایام انتخابات برای رای آوری دولت تدبیر سرشان آنقدر شلوغ شده است که امورات مملکت را رها کرده و به امان خدا سپرده اند و نتیجه اش این می شود که یک فرد که هیچ از مناسبات مذاکره و دیپلماسی خبر ندارد در یک جلسه رسمی شرکت می کند که پرچم کشورش از میز مذاکره و پشت سر حذف می شود ولی انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است!؟

به گزارش عصر امروز لذا وزارت امورخارجه و سازمان حج اولا در خصوص این اقدام غیر دیپلماتیک و اهانت بار عربستان توضیح بدهند و ثانیا بفرمایند ببینیم رفتار محترمانه ای که قرار است با حجاج ایران صورت بگیرد نمونه همین اقدامی است که اکنون انجام ذیرفته و اینگونه قرار است عزت حجاج حفظ گردد!
کد مطلب : 196868
ذاکری
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۲۱:۱۱:۲۴
محال ممکن وممکن سهل شده یاللعجب قاضی عسگر که عوض نشده اوحدی رفته محمدی امده یک رفت و امد محال را سهل اللوصول نموده شاید کیمیاگری محمدی در حد معجزه است اگر پرچم و عزت ایران و اعتراف و تقصیر سعودی را نادیده بگیریم برجام ایران و سعودی دست آورذ مذاکرات است چهار سال زندان هزار ضربه شلاق حتما زندانی با سند آزاد و روزی یک ضربه انهم محترمانه در حضور مامور ایرانی ؟!آبرو ی دو نوجوان هم اکبند بر گردانده می شود هههههههه