۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۲
آنانی که در مبارزه با کرونا ما را مسخره می کردند خود زودتر از خط پایان گذشتند!
انگلستان که ضریح و حرم و لیسنده ندارد چگونه درگیر کرونا شده است؟ آنجا که شفافیت دارند جواب بدهند که چرا برای دستمال توالت درفروشگاه ها پلیس مسلح گذاشته اند؟
آنانی که در مبارزه با کرونا ما را مسخره می کردند خود زودتر از خط پایان گذشتند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز این روزها که کرونا میدان دار خبرهای تمامی سایت های خبری داخلی و خارجی است یک نکته و چندین سئوال ممکن است همه ما را بخود مشغول کرده باشد. آن نکته این است که با شیوع کرونا ویروس، در چین و سپس در ایران چرا نوک پیکان تمام حملات از چین به سمت ایران عموما و خصوصا شهر مقدس قم نشانه گیری شد و جریانات ناآگاه و بعضا جیزه خوار بیگانه نیز میدان دار رسانه ای اینکار شدند.

لاکن گذشت زمان وانتشار آن در تمامی جهان نشان داد که منافقان رسواتر از آنی هستند که بتوانند مراکز مذهبی ایران و مهد انقلاب اسلامی را در افکار عمومی ملت ها تخریب کنند. بیاد داریم که رهبر فهیم و دور اندیش انقلاب فرموده بودند که تز انقلاب از قم و آنتی تز آن نیز از قم خواهد بود حال آیا این حرکت گوشه ای از صحت پرچمدار انقلاب اسلامی را به نمایش نگذاشت. اما سئوالاتی که به آن اشاره کردیم نیز اینهاست:

1- ایتالیا که قم ندارد، کرونا از کجای آن شروع شده است؟

2-  فرانسه که بقول روشنفکران غرب زده، تندروی مسلمان و شیعه ندار چگونه کرونا در آن شیوع پیدا کرده است؟

3- انگلستان که ضریح و حرم و لیسنده ندارد چگونه درگیر کرونا شده است؟ آنجا که شفافیت دارند جواب بدهند که چرا برای دستمال توالت درفروشگاه ها پلیس مسلح گذاشته اند؟

4- اسپانیا که از همان ابتدا، قرنطینه و منع آمد و شد را برقرار کرده است، چگونه الان جزء ده کشور صدر جدول قرار دارد؟!

5- سوئد که مهد ثروت و منابع مالی و رفاه دنیاست و حقوق همه را برای یک ماه پرداخت کرده است چرا در حال حاضر درجدول آمار بالایی دارد؟

6- سوئیس که مقر جلسات مهم دنیاست و مدیر نابلد ندارد چگونه به عضویت گروه کشورهای کرونا وارد شده است؟!

7- آمریکا که ادعای مدیریت دنیا و قدرت و پیشرفته ترین تکنولوژی ها را دارد چرا نیروهای نظامی و گارد ملی اش با توپ و تانک و نفربر و خودروی زرهی در خیابانها هستند؟ اینان که ذخائرشان بالاست چرا صف فروشگاهها اینقدر طولانی است؟ چرا فروشگاههاخالی شده است؟ آمریکا که می خواهد به ما کمک کند چرا به ایالت نیویورک و فروشگاهای خودش کمک نمی کند؟! آمریکا چرا به مخفی کردن آمار کشته های کرونایی متهم است؟ چرا مدعی حقوق بشر به ساخت و انتشار ویروس آنهم برای چندمین بار متهم شده است؟!

8- در بلژیک شاید انتخابات بوده و صدا و سیمایش پنهان کاری کرده بعد کرونایی بودنش افشا شده است؟!

9- هلند چگونه است که کرونایی شده آیا راهپیمائی 22 بهمن داشته است؟!

10- اتریش مگر مسجد و نماز جمعه و اجتماعات اینگونه داشته است که تعطیل کرده باشد؟!

11- اسپانیا که تحریم نیست چرا در بیمارستانهایش تخت خالی نیست، اکسیژن نیست و بیماران روی زمین افتاده اند؟!

 12- آیا نروژی ها شعار مرگ بر این و آن می دهند که کرونا گرفته اند؟!

13- کانادا که ارزش دلارش بالاست و مرکز اینترنت دنیا و تکنولوژی های نوین دنیاست چرا کرونا گرفته است؟!

14- دانمارک که کشوری اروپایی است و مدافع حقوق بشر، چرا خدمات امدادی  را از سالمندان حذف و به جوانانشان می دهند؟

15- آلمان که مهد پزشکی دنیاست چگونه آمار کرونایش انقدر بالا امده است؟ چرا مردم جهان اولی آلمان به فروشگاه ها حمله کردند؟ چرا آلمان که قطب صنعت دنیاست ماسک دزدیده شده و تجهیزات پزشکی کمیاب شده است؟!

16- اروپا که آنقدر مدعی مدیریت دنیاست چگونه الان مرکز شیوع بحران در دنیا شده است؟ چرا آنجا اقلام پزشکی احتکار شده؟! چرا آنقدر کالاهای پزشکی یکدفعه گران و کمیاب می شود؟!

17- هلند سرزمین گلها که آب وهوایش عالی وآلودگی هوا ندارد چرا؟!

18- روسیه که در شایعه ها گفته می شود 300 تا شیر را در خیابان رها کرده تا جلوی تردد رابگیرد مردمش چگونه برای خرید مایحتاج خود به مراکز خرید مراجعه می کنند؟!

19- ترکیه که درآمد گردشگریش آنقدر بالاست و کشوری اروپایی-  آسیایی است و تمدن هزارساله دیگر چرا ؟!

20- امارات که بزرگترین مرکز تبادل پرواز مسافرای دنیاست چرا هنوز پروازهایش ادامه دارد؟!

21- پرتغال و استرالیا و بقیه کشورهای اروپایی هم قس علی هذا....

. اینان که مدعی اند بعد از ما کرونا گرفته اند چرا علیرغم داشتن بهترین امکانات و تجهیزات پزشکی از ما ایرانیان در شیوع این بیماری جلو افتاده اند؟!

. کشورهای فرانسه، آلمان، اسپانیا، ایتالیا و... که از ایران چندین روز دیرتر کرونایی شدند چرا هنوز نتونسته اند آنرا کنترل کنند؟!!

 .خبرگزاریهایی که مارا  مسخره می کردند که دست به دعا شدیم چرا آمریکا را بخاطر اعلام روز نیایش و اسراییل را برای دعوت به دعا مسخره نکردند؟!

در نتیچه خوب است کمی عاقلانه و منطقی فکر کنیم. هرچیزی را بدون تحقیق و صبر بر گذر زمان باور نکنیم. آنقدرخود تحقیر امکانات و توانایی های کشورمان در عرضه مبارزه با کرونا و دررسانه ها نباشیم .

رضا احمد زاده
کد مطلب : 279947
۱۳۹۹-۰۱-۱۲ ۲۰:۵۶:۲۴
زیبا بود