۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷
آقای فرماندار تاریخ سالگرد عروسی خود را بفرمایید تا از الان برای تبریک خود را آماده نماییم!
مردم در رنج و سختی اند اما کارگزاران دولت تدبیر و امید در مراسم رسمی اداری بجای پرداختن به حل مشکلات آنها جشن تولد می گیرند و از امکانات دولتی به نفع خویش بدون هیچ واهمه ای استفاده می نمایند!
آقای فرماندار تاریخ سالگرد عروسی خود را بفرمایید تا از الان برای تبریک خود را آماده نماییم!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز مردم در رنج و سختی اند اما کارگزاران دولت تدبیر و امید در مراسم رسمی اداری بجای پرداختن به حل مشکلات آنها جشن تولد می گیرند و از امکانات دولتی به نفع خویش بدون هیچ واهمه ای استفاده می نمایند!

بنا بر این گزارش داستان از آنجا شروع شده است که پیش از ظهر چهارشنبه و در جلسه شورای اداری شهرستان شمیرانات که با حضور هاشمی رئیس شورای شهر تهران برگزار شده بود، صادق پور رئیس آموزش‌وپرورش این شهرستان ابتدا یک دانش‌آموز دختر را به جلسه آورده و در رسای تولد فرماندار! آن دانش آموز شعر می خواند و سپس صادق پور تولد فرماندار را تبریک گفته و یک نقاشی از چهره وی را به سیاوش شهریور، فرماندار شمیرانات هدیه می دهد!

به گزارش خبرنگار ما این اقدام فرماندار با واکنش منفی هاشمی مواجه می گردد اما فرماندار مغرور شمیرانات بجای توبیخ و تذکر به دوستان جاهل خود چنان از اقدام نابخردانه آنها دفاع کرده که گویی از دماغ فیل افتاده است که حتی تذکر محسن هاشمی را نیز برنمی تابد و بجای پذیرفتن پند وی او را تخطئه نموده است!

به گزارش عصر امروز متاسفانه مدیریت اشرافی و گریز از واقعیت های کنونی جامعه از سوی دولتی که ادعای تدبیرش گوش فلک را پاره کرده است در این چندساله اخیر چنان برگرده مردم ایران سنگینی می کند که هرروز با مشکلات بیشتری جامعه ایرانی روبه رو هستند ولی متاسفانه وقتی نظارتی بر اینگونه مدیران نباشد همین می شود که یکی در سیل به خارج برای خوشگذرانی می رود و یکی در جلسه شورای اداری شهرستان جشن تولد می گیرد و یکی هم...

این اقدام جاهلانه عناصر دولت اصلاح طلب روحانی ناخوداگاه انسان را یاد حکومت امیر المومنین علیه السلام می اندازد جایی که حضرتش برای مالک اشتر فرمانی می نویسد و در آن به وی می فرماید: "بپرهیز از این که به خود اختصاص دهی، چیزی را که همگان را در آن حقی است یا خود را به نادانی زنی در آنچه توجه تو به آن ضروری است و همه از آن آگاه اند. زیرا بزودی آن را از تو می ستانند و به دیگری می دهند.." و این وقت و امکاناتی که فرماندار برای تولد خویش در شورای اداری استان صرف کرده نه برای وی بوده و حق الناس و بیت المالی است که وی صرف خویشتن نموده است که باید نسبت به آن پاسخگو باشد نه اینکه از عمل نابخردانه و چاپلوسی دیگران حمایت نماید.
کد مطلب : 266473
حسین مقدم
۱۳۹۸-۰۵-۱۰ ۱۱:۲۰:۱۸
به این آقا بگید حیف که رهبر اذان نمیده واگر نه