توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۳
بازداشت بیش از ۱۰ هزار معترض آمریکایی
از بالا گرفتن اختلافات در دولت ترامپ در اعزام ارتش به خیابانها تا موج سواری انتخاباتی دموکراتها، اخبار جدید اعتراضات آمریکاست.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، تبدیل شدن شهرهای مهم آمریکا به پادگان نظامی، ادامه ناآرامی ها در بیشتر شهرهای مهم آمریکا، دستگیری بیش از ده هزار معترض آمریکایی و بالا گرفتن اختلافات در درون دولت آمریکا در اعزام ارتش به شهرها در راس اخبار آمریکا قرار دارد.

اوباما از جوانان آمریکایی خواست خشم خود را با جدیت اما صلح آمیز ابراز کنند

شبکه خبری آمریکایی «تودی» اعلام کرد: باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا در اظهاراتی درباره کشته شدن جورج فلوید سیاهپوست آمریکایی به دست پلیس آمریکا از جوانان آمریکایی خواست خشم خود را با جدیت اما به صورت صلح آمیز ابراز کنند و امیدواری به تغییر را در خود حفظ کنند.
 
مراسم خاکسپاری جورج فلوید امروز برگزار می شود

مراسم خاکسپاری جورج فلوید مرد سیاه پوست آمریکایی که نیروهای امنیتی این کشور، او را در شهر مینیاپولیس ایالت مینه سوتا به قتل رساندند، امروز برگزار می شود.

گزارشگر تلویزیون المیادین  پیش بینی کرد, برگزاری این مراسم، باعث ایجاد فضای همبستگی بیشتر با تظاهرات و اعتراضات در آمریکا خواهد شد.

تلویزیون بی بی سی از بازداشت بیش از ده هزار معترض آمریکایی در شهرهای مختلف این کشور خبر داد. 

مخالفت وزیر دفاع آمریکا با تهدید ترامپ برای اعزام نیروی نظامی به خیابان ها

مارک اسپر: گزینه استفاده از نیروهای فعال ارتش در نقش مجریان قانون، تنها باید به عنوان آخرین گزینه مطرح باشد. من از اجرای قانون مقابله با اعتراضها با استفاده از ارتش آمریکا حمایت نمی کنم.

پلیس آمریکا یک پایگاه درمانی را در کارولینای شمالی تخریب کرد

اقدام پلیس آمریکا در تخریب و برچیدن خشونت آمیز یک ایستگاه ارائه خدمات پزشکی نزدیک محل برگزاری اعتراضات در شهر «اشویل (Asheville )» در ایالت کارولینای شمالی که روز سه شنبه رخ داد، باعث حیرت کادر پزشکی و
همچنین شهردار این شهر شده است
کد مطلب : 283285