۳
توصيه به ديگران
۲
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۰
نامه ای از جوجه اردک! دروغگوی زشت
راستی اگر کشته شدگان روز عاشورا از افراد شناخته شده در گرفتن مراسم برای ابی عبدالله بودند در ظهر عاشورای 88 چرا در مراسم خود نبودند و در جمع هل هله کنندگان و سوت زنندگان و آتیش زنندگان خیمه های ابی عبدالله بودند؟! عجب از این حرمت گزاران دستگاه حسین(ع)!
نامه ای از جوجه اردک! دروغگوی زشت
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز مسیح علی نژاد یا همان جوجه اردک زشت! طی نامه ای به حسن روحانی اعلام کرده است که پنج تن از خانواده های کشته شدگان حوادث پس از انتخابات مایل هستند طی دیداری با رییس جمهوری، شرح حالی از آنچه بر خودشان و پرونده های قضایی مربوط به اعضای خانواده شان گذشته است را ارايه دهند.

بنا بر این گزارش مسیح علی نژاد روزنامه نگار فراری که در چهارسال گذشته در خارج از کشور با پول سرویس های بیگانه مشغول خوش گذرانی و ازدواج جهت اقامت بوده است! و هرازگاهی برای خالی نبودن عریضه و نشان دادن اینکه پیگیر حوادث پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران می باشد، مبادرت به دروغ بافی هایی تحت عنوان نامه پراکنی می زند تا وجدان خود را برای چند صباحی از زیر فشار کسانی که به دروغهای آنان گوش کرده بودند و نا خواسته جانشان را از دست داده بودند راحت نماید.

در همین راستا وی اخیرا به عنوان مدعی العموم! نامه ای به رییس جمهور نوشته است که ابتدا جهت آگاهی به بخشی از این اظهارات فیلسوف مابانه جوجه اردک زشت توجه نمایید:

** بسیاری از کشته شدگان بدون اینکه فعال سیاسی یا وابسته به یک گروه و حزب سیاسی باشند به راهپیمایی های اعتراضی پیوستند چرا که به گفته خانواده هایشان باور نمی کردند با دست های خالی و غیر مسلح در خیابان های شهر مورد هدف گلوله قرار بگیرند. برخی از این کشته شدگان به گفته ی خانواده هایشان به عنوان رهگذارانی بودند که در شلوغی های مربوط به راهپیمایی های خیابانی، قربانیِ رفتار خشونت آمیز ماموران امنیتی شدند.
**کشته شدگانِ روزِ عاشورا بارها در سخنان مسولان به تبلیغ علیه مقدسات دینی متهم شده اند، جالب است که بدانید جمعی از کشته شدگان این روز، کسانی هستند که برای ایام عاشورا در محله های خود جز افراد شناخته شده هیات های عزاداری امام سوم شیعیان بودند.
** در مورد کشته شدگان روز بیست و پنجم بهمن ماه سال ۸۹؛ خانواده محمد مختاری و صانع ژاله در گفتگوهایی که با آنها انجام شده شرح می دهند که چگونه برخی از ماموران تنها ساعاتی پس از کشته شدن فرزندان شان به خانه های آنها رفته و با درخواست قطعه عکسی از جوانان شان تلاش کرده اند تا کشته شدگان را بسیجی معرفی کنند.

به گزارش عصر امروز جوجه اردک زشت ما در این عبارات متناقض! چند نکته را از روی حواس پرتی یا شاید هم به خاطر رفتن پی خوشگذرانی هول هولی نوشته و به محتوای آن توجه نکرده است نکته اول اینکه چرا فتنه گران، بر خلاف خواسته مردم راهپیمایی راه انداختند تا کسانی بدون گناه و به عنوان تماشاچی در آن شرکت کنند که جانشان را در آن شلوغی از دست بدهند پس اول کسانی که باید جواب بدهند سران فتنه همچون موسوی، کروبی و خاتمی هستند.

راستی اگر کشته شدگان روز عاشورا از افراد شناخته شده در گرفتن مراسم برای ابی عبدالله بودند در ظهر عاشورای 88 چرا در مراسم خود نبودند و در جمع هل هله کنندگان و سوت زنندگان و آتیش زنندگان خیمه های ابی عبدالله بودند؟! عجب از این حرمت گزاران دستگاه حسین(ع)!

و اما بحث افراد شرکت کننده در 25 بهمن 88 از همه اینها جداست آنهایی که شما نام برده اید تکلیفشان با نظام مشخص است و لازم نیست شما از جانب آنها و خانواده آنها سخن بگویید و اما کسانی که در جبهه مخالف بودند چون آنها به دعوت منافقین و کسانی لبیک گفته بودند که دستشان به خون مردم این کشور آلوده است لذا این افراد همچون موسوی و کروبی و فراریان به خارج از کشور خائن به کشور و نظام هستند و باید محاکمه شوند. 
کد مطلب : 61072
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۰:۲۸:۴۶
اینکه دیگه جوجه نیست پیر اردک زشت هست .همین!!
 
راحیل
۱۳۹۲-۰۹-۰۲ ۱۲:۰۹:۳۶
خوشم اومد ای ول (19121)
 
دو
۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۲۱:۰۵:۳۱
واقعا که عالی بود.