توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲
آقای عارف اول توبه، عذرخواهی و تعهد در مقابل ملت
اصلاح طلبان به همراه فتنه گران سال 88 در راستای شکستن قبح اقدامات مجرمانه و قانون ستیزانه خود بحث آشتی و گفتگوی ملی را سر داده اند شعاری که از 9 دی 88 تا کنون از سوی مردم پاسخش مشخص شده است.
آقای عارف اول توبه، عذرخواهی و تعهد در مقابل ملت
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اصلاح طلبان به همراه فتنه گران سال 88 در راستای شکستن قبح اقدامات مجرمانه و قانون ستیزانه خود بحث آشتی و گفتگوی ملی را سر داده اند شعاری که از 9 دی 88 تا کنون از سوی مردم پاسخش مشخص شده است.

بنا بر این گزارش پاسخ مردم به کسانی که در سال 88 با آشوب، آتش زدن مسجد، خیمه های عزای اباعبدالله الحسین علیه السلام، قرآن، مغازه و اموال مردم و بیت المال در مقابل رای ملت، دموکراسی و جامعه مدنی ایستادگی کرده اند و یا از آنها حمایت کرده اند این است که آنها حق ندارند از گفتگوی ملی سخن بر زبان بیاورند مگر اینکه ابتدا خود بستر و لوازم این گفتگو را فراهم نمایند.

به گزارش خبرنگار ما، لذا اولین بستر برای گفتگو و پذیرش آنها از سوی نظام توبه، عذرخواهی و تعهد کتبی دادن در مقابل مردم می باشد و اعتراف به دروغ بزرگ تقلب که همین حضرات از آن دفاع کردند و با شعور مردم ایران برای رسیدن خود به قدرت بازی کردند و شیرینی حضور چهل میلیونی مردم در انتخابات را در مقابل دشمن به تلخی تبدیل کردند.

لذا کسانی که مردم سالاری را به سخره گرفتند و در عمل بیست میلیون از مردم روستاها و شهرهای دیگر ایران را به هیچ انگاشتند و فکر کردند همه ایران فقط همان دو میلیونی است که در تهران به آنها رای داده و اندکی از آنها هم اراذلی هستند که دست به آشوب و آدم کشی در خیابانها زده اند می باشند حق ندارند از گفتگوی ملی حرفی بزنند.

به گزارش عصر امروز افرادی همچون عارف، رهامی و منتجب نیا که در فتنه یا سکوت کرده بودند و یا آتش بیار معرکه سال 88 بودند باید بدانند که داوری بی طرف نیستند تا قضاوت آنها با تردید مردم واقع نشود. داور و کسی که قرار است واسطه گفتگو شود باید ابتدا بیطرفی خود راثابت کند و بعد بر اساس منطق حرف بزند نه بر اساس پیش بردن اهداف هم حزبی های قانون ستیز و مجرم خود.

از آنجایی که عمل قانون ستیزانه اصلاح طلبان در سال 88 براندازی نظام بود لذا آنها باید ابتدا از این اتهام برائت بجویند و در قدم بعدی با فاصله گرفتن از فتنه گران و درخواست از سران فتنه برای عذرخواهی و توبه از ملت بتوانند نظرات مردم را جلب نمایند و الا همه این حرفها که عمری به درازی 8 سال دارد همچون کوبیدن آب در هاون بیش نیست!
کد مطلب : 196921