توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸
چرا حقوق بشری های اصلاح طلب خفه خون گرفتند!
وزیر دفاع رژیم غاصب صهیونیستی در سخنانی گفته است که: " تک‌تیراندازی که ویدیوی او بعد از شلیک به یک فلسطینی در مرز غزه خبرساز شده، "مستحق دریافت مدال است".
چرا حقوق بشری های اصلاح طلب خفه خون گرفتند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز وزیر دفاع رژیم غاصب صهیونیستی در سخنانی گفته است که: " تک‌تیراندازی که ویدیوی او بعد از شلیک به یک فلسطینی در مرز غزه خبرساز شده، "مستحق دریافت مدال است".

بنا بر این گزارش ویدیویی روز دوشنبه ۹ آوریل در شبکه های اجتماعی پخش شد، که در آن سه مرد در نزدیکی حصار و موانع مرزی فلسطین اشغالی دیده می‌شوند و در عین حال صدای یک شلیک گلوله شنیده می‌شود و یکی از این مردان که سلاحی نیز در دست ندارد، برروی زمین می‌افتد.

به گزارش خبرنگار ما در ادامه این فیلم صدایی شنیده می‌شود که سربازی دیگر با شادمانی و به زبان عبری می‌گوید: "عالی، عجب ویدیویی. بله! حرام‌زاده! عجب ویدیویی!"
 


به گزارش عصر امروز این افتضاح حقوق بشری از رژیم غاصب صهیونیستی در حالی انتشار یافته است که اصلاح طلبان و فتنه گران چنان خود را مدافعان همه بشریت حتی حقوق حیوانات مطرح می نمایند که برای جان فلسطینی ها هیچ ارزشی قائل نبوده اند زیرا هیچ واکنشی به این موضوع نداشته اند!

هر چند باید اذعان کرد که این مواجب بگیران در این قبیل موارد اجازه گرفتن هیچگونه موضعی را علیه اسرائیل ندارند؟!
کد مطلب : 233325