توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱
بیانیه جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی درباره حوادث اخیر وانتخابات پیش رو
جناب آقای روحانی شایسته است شش سال پس از استقرار بر کرسی ریاست قوه مجریه برای یک بار هم که شده فیلم های تبلیغاتی موسم انتخابات را از سر انصاف بنگرید و به سخنان دلفریب و زیبایتان گوش کنید هشت سال فرصت شما در سراشیبی اتمام است و با کمال تاسف وعده هایتان چون ماحصل برجامتان، تقریبا هیچ....
بیانیه جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی درباره حوادث اخیر وانتخابات پیش رو
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص آشوبهای اخیر و انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه ای صادر کرده است که در زیر مشاهده می نمایید:

بسمه تعالی

بیانیه جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی درباره حوادث اخیر وانتخابات پیش رو
 
واپسین ایام آبان ۹۸ در حالی سپری شد که از دولت مسمی به تدبیر وامید اقدامی سرزد که شگفتی ساز شد!!

دولت محترم که از قضا داعیه توانمندی در حوزه گفتگو در میدانهای گوناگون را با خود یدک می کشد ناگهان با اقدامی در نهایت بی سلیقگی -درنگاه خوش بینانه وگرنه عامدانه مغرضانه_ درشب ولادت رسول رحمت حضرت محمد مصطفی صلوات الله علیه ناگهان خبر افزایش چشمگیر بنزین را اعلام نمود.
 
بدیهی است که افزایش قیمت حاملهای انرژی امری قانونی است که گامی موثر در واقعی شدن قیمتها محسوب می گردد لیکن بحث بر سر این است که اولا چرا این خبر دقیقا باشب این عید بزرگ همزمان گردید دقیقا عکس تصور شنیدن خبرهای خوش در ایام شادمانی. 

ثانیا با توجه به وضع نابسامان اقتصادی که خود معلول ناکارامدی دولت در ازبین بردن موانع تولید است و بی توجهی بارز به ظرفیت های فراوان داخل ونگاه مداوم به بیرون از مرزها و گره زدن همه مسائل کشور به کاکل سوخته برجام و... افزایش یکباره قیمت امری چندان موجه به نظر نمی رسد.

ثالثا اهمیت توجیه و آماده سازی افکار عمومی در نظیر چنین اقدامی برکسی پوشیده نیست که در کمال تاسف این دولت در نهایت بی تدبیری به این اقدام دست زد.
 
این اقدام ناگهانی با اعتراض گروههای مختلفی از مردم روبه رو شد که قاعدتا قابل پیش بینی بود، این اعتراض ها زمینه را برای اغتشاش پراکنده گروهی مغرض آماده کردکه اغلب از سوی جماعت تهی مغز اپوزیسیون خارج نشین و امریکا ودول مرتجع منطقه وگروهک روسیاه منافقین تحریک شده بودند که در کمال تاسف موجب تضییع وغارت اموال عمومی وخصوصی و کشته ومصدوم شدن تعدادی از هموطنان از جمله تنی چند از حافظان امنیت گردید..
 
و اگر موضع پدرانه وصریح وسریع مقام معظم رهبری و هوشیاری وقدرت عمل نیروهای حافظ امنیت و حضور بهنگام مردم آگاه در شهرهای مختلف نبود بسا تهدید جدی تر می شد وخسارات افزون تر...ولله الحمد
 
جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی ضمن آرزوی صبر برای بازماندگان شهدای حافظ امنیت از قوه محترم قضاییه مصرانه خواهان است که با عوامل سیه روی-از صدر تاذیل_ این آشوبهای نافرجام به اشد وجه بر خورد نماید تا عبرتی پیش روی آنانی باشد که در سر طمع خام سوریه سازی ایران می ورزند.
 
واما بعد

جناب آقای روحانی شایسته است شش سال پس از استقرار بر کرسی ریاست قوه مجریه برای یک بار هم که شده فیلم های تبلیغاتی موسم انتخابات را از سر انصاف بنگرید و به سخنان دلفریب و زیبایتان گوش کنید هشت سال فرصت شما در سراشیبی اتمام است و با کمال تاسف وعده هایتان چون ماحصل برجامتان، تقریبا هیچ....

در همین اواخر منتقدان را به آیه شریفه
الَّذِینَ عاهَدْتَ مِنْهُمْ ثُمَّ یَنْقُضُونَ عَهْدَهُمْ فِی کُلِّ مَرَّهًْ ....(انفال /۵۶) تذکر دادید جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی نیز بنابر آموزه والای امیرالمومنین که نصیحت حاکم در پیدا وپنهان را از جمله حقوق حکومت و مردم می داند آیه شریفه "
وَ أَوْفُوا بِالْعَهْدِ إِنَّ الْعَهْدَ کانَ مَسْوءُلاً. (اسراء/ 34) را گوشزد می کند ...

جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی به جد در این فقره اخیر خواستار است که با نظارت صحیح و تدبیر شایسته از حجم مشکلات پیش آمده بکاهید و تدابیر لازم را برای کاستن فشار مضاعف بر گروه های کمتر بر خوردار مردم جدی بگیرید وگرنه بی تردید فردای قیامت پاسخی در محکمه عدل الهی نخواهید داشت....
 
و نکته پایانی این که اکنون که به انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم... براهل دقت وکیاست پوشیده نیست که بسیاری از مشکلات ونابسامانی های موجود زاییده انتخابهای ناصحیح و نانسنجیده گذشته است پس به اقتضای حکمت باید تلاش خود را در رفع این مشکل با انتخابهای مناسب مضاعف کنیم.
 
بر همین اساس جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی که متشکل است از بدنه مردمی نیروهای معتقد به انقلاب اسلامی مصمم است تا با لحاظ معیارهای مورد نظر مقام معظم رهبری در انتخاب نماینده به عنوان شاخص و آسیب شناسی دقیق گروه ها و احزاب اصول گرای حاضر در رقابت انتخابات، فهرستی کارآمد و معتقد ومستقل وفراگیر تنظیم نماید تا ان شاء الله با مشارکت حداکثری مردم نمایندگانی دغدغه مند ومتخصص از سراسر کشور راهی بهارستان شوند.
بمنه وعونه
 
جمعیت نیر وهای انقلاب اسلامی
کد مطلب : 273123