۱۱
توصيه به ديگران
۱
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۵۵
اختصاصی عصر امروز/
پول قطر برای تجزیه ایران از آستین مصر درآمد!
هزینه برگزاری این همایش از سوی دولت قطر تامین شده و مورد حمایت برخی از سران حکومت مصر هم می باشد و یکی از سخنرانان این همایش عماد عبد الغفور دستیار ارشد سیاسی محمد مرسی رییس جمهور مصر می باشد.
پول قطر برای تجزیه ایران از آستین مصر درآمد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یک منبع آگاه ساعتی پیش طی گفتگویی با خبرنگار عصر امروز از برگزاری همایشی در مصر در راستای حمایت از تجزیه طلبی اعراب افراطی در ایران خبر داد که قرار است برگزار گردد.

به گفته وی این کنفرانس یک روزه در تاریخ 11 ژانویه 21 دی ماه (جمعه)در شهر النصر از توابع قاهره به میزبانی دانشگاه الازهر قرار است برگزار گردد که هدف آن حمایت از قومیت گرایی و دامن زدن به بحث عرب و عجم و همچنین پرداختن به اختلافات شیعه و سنی می باشد.

این مقام آگاه خاطر نشان کرد که هزینه برگزاری این همایش از سوی دولت قطر تامین شده و مورد حمایت برخی از سران حکومت مصر هم می باشد و یکی از سخنرانان این همایش عماد عبد الغفور دستیار ارشد سیاسی محمد مرسی رییس جمهور مصر می باشد.

بر پایه این گزارش دیگر سخنرانان این همایش یک روزه أحمد الطيب شیخ و رییس دانشگاه الازهر ،الشيخ محمد العريقي استاد دانشگاه عربستان سعودی و مبلغ وهابیت و عبدالله النفیسی معاون شیخ الازهر می باشند.

همچنین مسئول روابط عمومی این کنفرانس یک ایرانی به نام صباح الاموسوی که از اعضای گروه غیر قانونی وهابی "حرکه عداله الاحوازیه" می باشد.

تجزیه طلبان وهابی الحوازی که مقر اصلی شان در انگلستان و در شهر لندن است در تشکیلات رهبری کننده آنها انجمن دوستی ایران و انگلیس وجود دارد و با سناریوی انگلستان درصدد هستند که بخشهایی از خوزستان را تجزیه کنند و در همین رابطه، تحرکاتی را در جنوب ایران آغاز و درگیری های مسلحانه ای را ایجاد کرده اند.

این گروه جدایی طلب که مرکزیت فعالیت خود را در شهر لندن قرار داده است شهرهای خوزستان را به نام اختصاری جدایی طلبانه مانند شهر آبادن را "عبادان" و خرمشهر را "محمره" و شهر شادگان را "فلیحه" نامیده اند.

در طول ۳۲ سال گذشته در همه بحرانهایی که در مناطق مختلف عرب نشین ایران بوقوع پیوست، ریشه های این گروه وجود داشته و نقش آفرینی کرده اند. حتی در انفجار و عملیاتهای تروریستی سالهای اخیر در اهواز، نقش «گروه الحوازیه» که همان «جبهه خلق عرب» می باشد که نام خود را از جبهه خلق عرب به الحوازیه تغییر داده کاملا آشکار است.

به گفته این مقام آگاه احزاب شرکت کننده در این همایش حزب الوطن، حزب النباء، حزب وطنیه الاصلاح و گروهی تحت عنوان شورای هماهنگی جهان اسلام می باشند.همچنین روزنامه التغییر پوشش خبری این کنفرانس را بر عهده گرفته است.

بنا بر اخبار رسیده عوامل پشت پرده این سناریو درصدد هستند مدل اقداماتی که در سوریه انجام داده اند را در ایران و عراق انجام دهند که این کنفرانس را مقدمه اقدامات خود می دانند.

در همین راستا سایت خبری ایلاف عربستان چندی پیش در اقدامی وقیحانه مطلبی را تحت عنوانه" بهار ایرانی برای تغییر در حال شکل گیری است و نظام نمی تواند جلویش را بگیرد " به نقل از محمد محدثین، یکی از منافقین درج نمود.

این سایت آورده است؛ یک مسئول ارشد در جبهه معارضان ایران گفت: بهار ایرانی در حال شکل گیری است به گونه ای که مسئولان ایرانی نمی توانند تا ابد جلوی آن را بگیرند بنابراین سقوط آن ها امری حتمی است. 

وی افزود: لغو عنوان تروریست از معارضان ایرانی تاکید بر آن دارد که تغییر در ایران ممکن است و نظام امنیت خود را از دست داده است. 

محمد محدثین، مسئول گروه ارتباطات خارجی در مجلس ملی مقاومت ایرانی در گفتگو با ایلاف گفت: حذف نام مجاهدین از فهرست تروریستی و تظاهرات اخیر تهران و تاثیر درگیری های سوریه بر ایران، نشانه پوینده شدن دوباره تحرکات مردمی است و این پیامی دارد که تغییر امری ممکن است. 

وی می افزاید: با حذف مجاهدین از لیست تروریست ها، آمریکا قصد آشوب در ایران را دارد همانند آنچه که در سال ۲۰۰۹ در انتخابات ریاست جمهوری اتفاق افتاد. 

بنابراین همانا بزرگترین هدیه غرب به نظام ایران، زدن برچسب تروریست به مجاهدین بود و با لغو این برچسب باب تحولات در ایران گشوده می شود و موجب افزایش فعالیت های سیاسی و دیپلماسی ضد نظام ملاها خواهد شد. 

 قابل ذکر است که در حال حاضر آقای دکتر صالحی وزیر امور خارجه برای یک دیدار رسمی در مصر به سر می برد. باید دید واکنش رسمی دولت به این اقدام خلاف عرف دیپلماتیک و غیر دوستانه مصر چگونه می باشد. 


کد مطلب : 40731
ناشناس
۱۳۹۱-۱۰-۲۲ ۲۳:۳۴:۰۲
با سلام .هرگز اعراب نمیتوانند چنین کار احمقانه ای انجام بدهند و با جواب محکم ایران روبرو میشونند مانند جزایر سه گانه که سالها است دنبال آن میدوند و حالا نوبت آن رسیده است که سر عربستان و قطر را مانند عراق زیر آب کرد .
 
۱۳۹۱-۱۰-۲۳ ۲۳:۱۸:۵۷
ما جهان را از شر آمریکاراحت خواهیم کرد!
 
عرب خرمشهر
Australia
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۱۳:۲۷:۱۵
من عرب خرمشهرم و هفتاد نسلم اینجا تو این مملکت خاک شدن و دون شان ماست خودمون رو با یک عده عرب وهابی بیسواد مقایسه کنیم اگر در کل طایفه‌های خوزستان بگردید یک نفر رو پیدا نمیکنید که با اماراتیها دوست باشه (حتی برای کار تجاری) چون اونها اساسا آدمهای بی معرفتی هستند و نون و نمک مردی نمیفهمن چیه. با تمام بدبختیهایی که در ایران می‌کشیم ناموس تمام برادرامون در ایران ناموس ماست خاکشون خاک ماست و هیچ نگران نباشید اینها همش تبلیغه خود سپاه و اون کشورها برای سرپوش گذاشتن روی مشکلات دیگر است. ما عربهای خوزستان با وجود فقر و تبعیض بهیچ وجه وطن فروش نیستیم این خونه پدر ماست و برای عشیره چیزی از خونه و ناموس مهمتر نیست وقتی صدام اومد خرمشهر آبادان با چماغ تفنگ ساچمه‌ای جلوشون ایستادیم تا ارتش اومد. اینا خوب می‌دونن عرب خوزستان کیه شاید از فقر دزدی و قاچاق بکنیم ولی ناموس فروش و گدا نیستیم.
 
علی‌
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۲۱:۱۴:۱۲
درود بر تو. من خودم سال‌ها در آبادان زندگی‌ کردم شاید ۹۰ در صد دوستان و هم کلاسی‌های من عرب تبار ایرانی‌ بودند و هستند. من به وجود آنان افتخار می‌کنم. دو تا از این دوستان عزیز عرب تبار من به نیروی دریایی پیوستند و ترفیع هم گرفتند. وقتی‌ صدام به ایران حمله کرد همین جوانان پر شور و میهن پرست عرب تبار ایرانی‌ بودند که با جنگ و گریز عراقی‌‌ها را به ستوه آورده بودند. من دوستان با مرفت عرب تبار خوزستانی خودم را با دنیا عوض نمی‌‌کنم.
 
سعید
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۲۳:۲۴:۲۵
من سعید هستم از ابادان عرب هستم ولی عرب ایرانی و به ایرانی بودنم افتخار میکنم درد همه ایرانیها درد من است و شادی همه ایرانیها شادی من است سر بلند ایرانی سرفراز ایران
 
مهرداد احمدی ورامینی
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۰۳:۵۵:۵۰
همانطور که برادر عرب ایرانیمان گفت اعراب وهابی بی معرفت اند . مگر حرکت زشت خالد مشعل را ندیدید ؟ مگر عرفات یادتان رفته که در جنگ از صدام حمایت کرد .
 
زارع
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۱۷:۱۴:۲۷
دورد بر غیرت ایرانی (10151)
 
رهگرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۲۶ ۱۰:۲۴:۳۰
به نظر من باید به شاه عباس عمل کنیم. با آمریکایی ها دست دوستی بدیم تا بتونیم ترتیب این کوچول موچول ها رو برسیم بعد برگردیم آمریکا رو قورت بدیم
 
حمید از زاهدان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۲۷ ۰۹:۳۲:۱۱
درود بر مرددم فهیم وبا غیرت خوزستان .فرقی نمی کنه عرب یا فرس من به عنوان یک ایرانی به وجودشان افتخار می کنم .البته باید به منطقه خوزستان توجه بیشتری بشه تا هموطنان عزیز مان دچار مشکل نشوند . یادمان نرفته که در زمان جنگ با عراق همین مردم با غیرت بودند که جلوی حملات انها رو گرفتند ومقومت می کردند .اگه قرار بود حرکتی زد میهنی شکل بگیره اون زمان که همه چیز فراهم بود ولی دیدید که پوز همه انها به خاک مالیده شد .درود بر هموطنان عرب با غیرت .
 
ازاده جانباز 70درصد حاج منصور حیدری
۱۳۹۱-۱۱-۰۵ ۲۲:۵۵:۴۳
سلام من جانبازی هستم که بخاطر ازادی خرمشهر عزیز چشمم فدای ازادیش شد افتخار میکنم چشم مصنوعی شیشه ای دا افتخار خود می دانم در ناملامتهای امروز وطنم وطنم ارزوست 7سال اسارت فدای وطنم من ایرانی هستم بعد مسلمان بعد کردم هیچ خلق هیچ کرد هیچ ترک نمی تواند و نخواهد توانست سانتی از ایران در جدا کنند جانم هزار بار فدای یک گرم از خاک وطنم چشم دیگر وجان ناقابلم را هزاران بار فدایش خواهم کرد 99درصد مانند من هستند وطن فروش ناموس و دین ووجودش وخودشش را می فروشد
 
ن.الف
۱۳۹۲-۱۲-۰۶ ۰۰:۵۳:۲۰
از راه دور دست شما رو می بوسم :) امیدوارم نسل های بعد قدر این کار شما رو بدونن و یاد بگیرن که اگر هر کس کارش رو به جا و درست انجام بده، ایران و ایرانی سرفراز میمونه. (21804)