داخلی آرشيو خبر
۵
توصيه به ديگران
۱
يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۵
آیا نمایندگان در برابر اهانت مطهری سکوت می کنند؟
علی مطهری با توهین به شعور نمایندگان مجلس و جایگاه مجلس شورای اسلامی مدعی شده است برخی از نمایندگانی که طومار تشکر از شورای نگهبان را امضا کرده اند بدلیل ترس به این کار اقدام نموده اند.
آیا نمایندگان در برابر اهانت مطهری سکوت می کنند؟
Share/Save/Bookmark

به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ،بعد از گذشت چند روز از احراز صلاحیت ها و واکنش های سیاسی به رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی و مشایی و بازگشت آرامش به فضای انتخابات ،برخی هنوز خود را مافوق قانون می پندارند و ماجرایی را که قانون تکلیف آن را مشخص کرده است را رها نکرده و بر اختلافات پا فشاری می نمایند.

به گزارش خبرنگار ما علی مطهری در تازه ترین مصاحبه اش که یکی از سایتهای ضد انقلاب با ذوق زدگی به انتشار آن مبادرت ورزیده است به خط و نشان کشیدن برای شورای نگهبان و خبرگان رهبری پرداخته و برای آنها تعیین تکلیف نموده است که مورد تمسک ضد انقلاب قرار گرفته است.

بنا بر این گزارش مطهری در یک گستاخی تمام بدون هیچ توجیهه قانونی از خبرگان رهبری بدلیل رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی خواسته است تا برای تغییر ترکیب فعلی شورای نگهبان تلاش نمایند!

وی در ادامه با توهین به شعور نمایندگان مجلس و جایگاه مجلس شورای اسلامی مدعی شده است برخی از نمایندگانی که طومار تشکر از شورای نگهبان را امضا کرده اند بدلیل ترس به این کار اقدام نموده اند.

علی مطهری در ادامه با اطمینان از رای آوری هاشمی رفسنجانی مدعی شده است که وی سی میلیون رای دارد! اینکه مطهری با کدام علم غیبش به این مطلب دست یافته است خود جای بحث دارد، زیرا در دوره گذشته انتخابات، توهم آرای بالا در برخی از کاندیداها به ایجاد اغتشاش و فتنه انجامید. البته شاید هم رمال های جریان انحرافی به کمک وی آمده اند!

در ادامه علی مطهری در کمال وقاحت سعید جلیلی را کاندیدای تندروها می نامد و از تلاش برای نرسیدن وی به کرسی ریاست جمهوری سخن می گوید ،البته میزان تندروی برای ایشان چه مولفه هایی می تواند داشته باشد را باید از وی سوال نمود.

مطهری باید پاسخ بدهد آیا دفاع از حقوق کشور در دفاع مقدس و نائل شدن به درجه جانبازی و ایثارگر و پیروی محض از ولایت فقیه تندروی است، که سعید جلیلی متهم به آن می شود.

مگر نه این است که رهبری معظم انقلاب پیاپی از نخبه گان و دوستان انقلاب می خواهند از دمیدن در تنور اختلاف بپرهیزند تا انتخابات پیش روی به حماسه ای سیاسی تبدیل شود چرا علی مطهری عکس آن عمل می کند؟ عدم گوش سپردن وی به منویات مقام معظم رهبری چه معنایی می تواند داشته باشد؟

آیا یک نماینده مجلس می تواند به هر نحوی از مصونیت قانونی اش سوء استفاده کند و نباید پاسخگوی اعمال و رفتارش در مراجع ذیربط باشد.

البته این نماینده مجلس پیش از این نیز با تمسخر سعید جلیلی و حداد عادل ! به نوعی هتاکی و بی ادبی پرداخته بود و در صحن مجلس نیز با توهین به برخی نماینده ها موجب آزرده شدن آنها شده بود.

کد مطلب : 54213
حبیب
۱۳۹۲-۰۳-۱۲ ۱۹:۴۱:۴۷
ممنون از شما که اینگونه گستاخی های را به ما یادآور میشوید
حتما باید چنین افرادی را به سزای اعمالشان رساند و آنها را از عهده دار بودن در نظام محروم کرد ما میخواهم که هرچه سریعتر به سزای اعمالش برسد و از کرسی نمایندگی به زیر کشیده شود
به امید ظهور هرچه زودتر یوسف زهرا مهدی موعود عج
 
بهرام
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۵۴:۴۸
با قسمت اول مخالفم چون شأن نمایندگی مجلس بالاتر از طومار امضاء کردن است وظیفه نمایندگان شناخت مشکلات کشور و بر این اساس قانونگذاری کردن است اما با قسمت آخر که دعا برای ظهور اقا امام زمان است موافقم اما امید است اگر توفیق نصیبمان شد و ظهور آقا را درک کردیم از یاوران او باشیم نه در جبهه مخالف ایشان. (14052)
 
امير
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۳ ۱۱:۰۶:۰۴
بايد هرچه سريعتر اين آقازاده بي بصيرت و دشمن شادكن به سزاي اعمال زشتش برسد و از مسئوليت هايي كه تحت لواي نام پدر بزرگوارش گرفته است خلع شود
 
امیر
۱۳۹۲-۰۳-۱۳ ۱۲:۰۶:۵۱
با سلام. این آقای مطهری از نام پدر خوشنام شده است و گرنه از خود هیچ است .چرا هیچ کس به توهین های ایشان جواب نمی دهد. نمایندگان از ایشان می ترسند که چیزی نمی گویند
 
محسن
۱۳۹۲-۰۳-۲۴ ۱۵:۴۳:۵۱
وقتی اشخاصی بیش از اندازه صحبت کنند نشان از کم عقلی و خود بزرگ بینی انان میباشد (14758)