توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۳
برنامه هفت با مجری جدید؛ برنامه ای در تراز دولت روحانی!
صداوسیما ظاهرا در دوری باطل گرفتار شده است و برخی از افراد چنان بر آن سیطره انداخته اند که هر کجا نگاه می کنی یاد کارتون زبل خان اینجا، زبل خان اونجا، زبل خان همه جا! می افتید که در همه ی برنامه ها می خواهند نقش ایفا نمایند!
برنامه هفت با مجری جدید؛ برنامه ای در تراز دولت روحانی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز صداوسیما ظاهرا در دوری باطل گرفتار شده است و برخی از افراد چنان بر آن سیطره انداخته اند که هر کجا نگاه می کنی یاد کارتون زبل خان اینجا، زبل خان اونجا، زبل خان همه جا! می افتید که در همه ی برنامه ها می خواهند نقش ایفا نمایند!

بنا بر این گزارش از این روی وقتی درب برنامه تخصصی سینما در رسانه ملی بر هذیان گویی بچرخد و آب در کمال آرامش سربالا برود و دولت توسط مجری جدید بتی شود که فقط باید ستایش شود اینگونه می شود که:
    
1- با وجود ادعای غیر سیاسی و غیر جناحی بودن برنامه، آنقدر عوامل برنامه، غرق در قبیله گرایی می شوند که حتی عبور بلدوزری و بی منطق و کاریکاتوری از روی منتقدان دولت، ابایی نداشته باشند آنهم جلوی دوربین!
 
2- کارگردان های مستغرق در فرهنگ غرب و دربدر جوایز خارجی و محتاج نیم نگاه اجنبی ها که سیاهی و زشتی از آثارشان می بارد، می شوند زبده و کار بلد که باید در فراغشان خون گریست.   

3- بازیگرانی که در پرونده کاریشان چه در حوزه بازیگری و چه در کارگردانی، آثار مسئله دار و مبتذل به چشم می خورد تا جایی که همکاری با ضدانقلاب بخش کوچکی از فعالیت های آن هاست روی سر مجری برنامه حلوا حلوا می شوند به عنوان الگوی موفق سینما معرفی می شوند. 
 
4- فیلم هایی با موضوع خیانت که در سال های گذشته واکنش بسیاری از مردم و متدینین را بدنبال داشته به عنوان فیلم های موفق در دوره های گذشته معرفی می شوند. 
 
5- فیلم های خارجی ساخته شده در دفاع از هولوکاست به یک باره بهترین فیلم های جنگی جهان معرفی می شوند.  

6- و در این میان هرچه فریاد و انتقاد است بر سر اهالی انقلابی عرصه سینما هوار می شود تا دیگر مجالی برای عرض اندام نداشته باشند.  
 
و جالب اینکه همه این اتفاقات در رسانه ملی که قرار است انقلابی عمل کند و فرهنگ انقلاب را ترویج کند اتفاق می افتد.
کد مطلب : 229329