توصيه به ديگران
۱
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۹
دو نکته با کرونا!
وقتی جامعه را گناه فرا بگیرد بلا هم می آید. مخصوصا روایت است که هیچ گناه جدیدی ایجاد نمی شود الا اینکه خدا بیماری جدیدی را می فرستند.
دو نکته با کرونا!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز چند روز پیش مطلبی تحت عنوان "بهشتِ زوری و باشلاق نمیشه؟!" منتشر شد (اینجا ملاحظه نمایید) که مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته است.

در همین خصوص مطلب دیگری از سوی خوانندگان برای ما ارسال شده است که به ترتیب منتشر می شود.

متن زیر نیز توسط یکی از خوانندگان ارسال شده است که ملاحظه می نمایید لازم به ذکر است که انتشار این نظرات الزاما مورد تایید عصر امروز نمی باشد:

دو نکته با کرونا!

اولا؛ در تایید و تکمیل متن فوق اینکه بدانیم وقتی جامعه را گناه فرا بگیرد بلا هم می آید. مخصوصا روایت است که هیچ گناه جدیدی ایجاد نمی شود الا اینکه خدا بیماری جدیدی را می فرستند.

حالا جامعه چه گناهکار و چه بی گناه همه بلا می بینند. چون نهی از منکر را ترک می کنند. خداوند به حضرت شعیب فرمود: «صد هزار نفر از قوم تو را می خواهم که عذاب کنم: شصت هزار نفر از خوب ها و چهل هزار نفر از بدها.»

حضرت شعیب عرض کرد: «خدایا، چهل هزارتا از بدها که بد هستند، خوب ها را چرا می خواهی عذاب کنی؟»، خداوند فرمود: «برای اینکه خوب ها با بدها برخورد نمی کنند و نهی از منکر نمی کنند و با آنها دوستی دارند.

" آیت الله مجتهدی تهرانی در توضیح روایت فوق گفت: علت اینکه شما می‌بینید خشک و تر با هم می‌سوزند، برای این است که یک مقداری از نم ترها خشک شده است. خوب ها با بدها خوش و بش می‌کنند، لذا وقتی عذاب می‌آید آنها هم از بین می‌روند.

ثانیا؛
کرونا ثابت که فرهنگسازی و اطلاع رسانی حرف مفت است و رفتار بسیاری از مردم جز با توسل به زور و قوه قهریه اصلاح شدنی نیست!

تفکرات احمقانه ای که در نظام نفوذ کرد و سبب شد با بی حجایی و بی حیایی و ترویج فساد در فضای حقیقی و مجازی کوتاهی شود به بهانه آنکه باید خود مردم بفهمند، همه نتیجه نفوذ فکری شیاطین در برخی مقامات نظام جمهوری اسلامی از دولت هاشمی به این سو بود می باشد.

تا نباشد چوب تر فرمان نبرد این بشر!
کد مطلب : 279883