توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۴
اصلاح طلبان هیچگاه از فتنه گری دست بر نمی دارند؟
داوود حشمتی فعال رسانه ای فتنه گر به مناسبت سالروز اهانت به سرور سالار شهیدان با درج مطلبی در صفحه فیس بوکش در تاریخ 8 دیماه 95 و یادآوری 8 دیماه 88 نشان داد که هنوز اهانت به سالار شهیدان برای این افراد هیچ اهمیتی ندارد.
اصلاح طلبان هیچگاه از فتنه گری دست بر نمی دارند؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در حالی ایام پرشکوه نهم دیماه 95 را با یادآوری حماسه نهم دیماه 88 سپری کردیم که جماعت دروغگوی اصلاح طلب با زنده نگهداشتن خاطره تلخ هله هله در عاشورای حسینی سال 88 اوج وقاحت خود را به نمایش گذاشت.

بنا بر این گزارش پس از درج حمایت زوج فتنه گر از اغتشاشگران عاشورای سال 88 حمایت داوود حشمتی از آن وقایع نیز نشان از این دارد که اصلاح طلبان دروغگو هیچگاه از فتنه گری خویش دست برنمی دارند.

به گزارش خبرنگار ما داوود حشمتی فعال رسانه ای فتنه گر به مناسبت سالروز اهانت به سرور سالار شهیدان با درج مطلب زیر در صفحه فیس بوکش در تاریخ 8 دیماه 95  و یادآوری 8 دیماه 88 نشان داد که هنوز اهانت به سالار شهیدان برای این افراد هیچ اهمیتی ندارد.

وی در مطلبش نوشت: يادآوري روز: موج سبز اعتراض‌های ما تنها منعکس‌کننده یک خواست مستقل و به‌حق داخلی است که به مداخله دیگران، خوش‌آمد نمی‌گوید. (ميرحسين موسوي).به گزارش عصر امروز وی و موسوی منافق و خائن و سایر فتنه گران منافق باید پاسخ بدهند که کجای اهانت به امام حسین (علیه السلام) اسمش حق طلبی است که شما از آنها حمایت می کنید؟

یا کجای پا گذاشتن بر روی رای مردم و انتخابات و صندوق رای اسمش حق طلبی است که شما سیاه رویان تاریخ از آن به حق طلبی نام می برید! آنچه مشخص است، تاریخ نشان داد که اصلاح طلبان هیچگاه در مقابل قانون و رای مردم سر تعظیم فرود نیاورده اند و نخواهند آورد.
کد مطلب : 185481