توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴
1799 مصدوم چهارشنبه آخرسال/عابرانی که قطع‌عضو شدند و مرگ 4 نفر
سرپرست سازمان اورژانس کشور به تشریح جدیدترین آمار آسیب‌دیدگان حوادث چهارشنبه آخر سال پرداخت و از قطع عضو عابران پیاده ابراز تأسف کرد.
1799 مصدوم چهارشنبه آخرسال/عابرانی که قطع‌عضو شدند و مرگ 4 نفر
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، پیرحسین کولیوند اعلام کرد تا ساعت 23 سه‌شنبه 22 اسفند بالغ بر 1799 نفر بر اثر حوادث چهارشنبه آخر سال مصدوم شدند که این حوادث باعث قطع عضو 34 نفر شده است.

 
وی با بیان اینکه این آمار از اول اسفند از سراسر کشور است، ادامه داد: همچنین 585 نفر از ناحیه چشم دچار جراحت شدند و 438 نفر از عابرین، نیز آسیب دیدند.

 
سرپرست سازمان اورژانس کشور ابراز کرد: امروز و تا این لحظه 1509 نفر در کل کشور دچار آسیب‌های ناشی از شب چهارشنبه آخر سال شدند که 277 نفر دچار سوختگی درجه دو و سه و 21 نفر قطع عضو شدند.

 
کولیوند تصریح کرد: در تهران و در روز جاری تا ساعت 23 امشب، 397 نفر دچار آسیب‌های ناشی از شب چهارشنبه آخر سال شدند که 105 نفر دچار سوختگی درجه دو و سه و 4 نفر قطع عضو شدند.

 
سرپرست سازمان اورژانس کشور افزود: امروز و تاکنون 135 نفر از عابرین در تهران به‌طور ناخواسته، از حوادث شب چهارشنبه آخر سال آسیب دیدند.

 
کولیوند با بیان اینکه تاکنون 4 نفر بر اثر این حوادث در کشور فوت کردند، به مصادیقی از این فوت‌ها اشاره کرد و بیان داشت: مثلاً  در اردبیل یک نفر فوت کرد و یک نفر نیز از ناحیه یک دست قطع عضو شد و نفری دیگر از دو دست قطع عضو شد و متأسفانه برخی از این قطع عضوها عابران هستند.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 231560