توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۲
خداحافظی صالحی امیری در آخرین جلسه دولت
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه پست ها و جایگاه ها ماندنی نیست و آنچه ماندنی است خدمت به مردم و اخلاق است، گفت: برای توسعه فرهنگی هرکجا که باشم تلاش خواهم کرد.
خداحافظی صالحی امیری در آخرین جلسه دولت
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخرین جلسه هیئت دولت یازدهم و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت باور دارد پست ها و جایگاه ها ماندنی نیست و آنچه ماندنی است خدمت به مردم، اخلاق، معرفت و فضیلت است.

 
وی افزود: من در این چهار سال، سه سال در کتابخانه ملی بودم و یک سال هم در وزارت ارشاد. همه توان و تلاشم را گذاشتم و سعی کردم که مبانی اخلاقی، معرفتی و انسانی را توسعه دهم و تلاش کردم ثابت کنم که حوزه فرهنگی حوزه زیرساختی است و اگر جامعه دچار چالش های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی است ریشه آن در مسائل فرهنگی است.

 
صالحی امیری افزود: اگر فرهنگ اصلاح شود، هم سیاست و هم اقتصاد اصلاح خواهد شد لذا مفهوم انسجام اجتماعی، سازگاری اجتماعی و اخلاق مفاهیمی است که جامعه ما با آن ارتباط گسترده دارد لذا نکته ای که در کار تأکید می کنم توسعه فرهنگی است و بعد از این نیز برای همین توسعه فرهنگی تلاش خواهم کرد و مهم نیست که در کجا باشد.
کد مطلب : 213164