۲
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
آقای وزیر؛ حرام شرعی خدا با هماهنگی حلال نمی شود!
خوب است جناب آقای سلطانی فر خود را گول نزنند و بدانند که نمی توان با یک هماهنگی و یا عاطفی کردن موضوع که مردم ما فهیم هستند و از این دست سخنان حرام خدا را حلال نمود
آقای وزیر؛ حرام شرعی خدا با هماهنگی حلال نمی شود!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز، وزیر ورزش در واکنش به عدم حضور خانمها در ورزشگاه آزادی اظهار داشته است که: " در تلاش است با هماهنگی بین همه عناصر زمینه حضور خانواده‌ها در ورزشگاه فراهم شود! "
 
بنا بر این گزارش وی در یک اظهار نظر عجیب که ناشی از عدم درک مبانی دینی وی می باشد افزوده است که: " تلاش می‌کنیم با همفکری و هماهنگی شرایط حضور خانواده‌ها را در ورزشگاه‌ها فراهم کنیم. مطمئنم مردم ما به درجه‌ای از فهم، شعور و آگاهی رسیده‌اند که ملاحظات فرهنگی را رعایت کنند. "
 
به گزارش خبرنگار ما آنچه که آقای وزیر باید قبل از این اظهار فضل می دانستند و سعی در جهت کسب آگاهی آن می کردند این است که اساسا شارع مقدس تماشای بدن برهنه مردان را بر زنان نامحرم حرام کرده است و به نظر بسیاری از مراجع عظام حتی نگاه به پخش زنده مسابقاتی که بدن نیمه برهنه مردان نامحرم را نشان بدهد نیز از سوی بانوان جایز نمی باشد.

لذا خوب است جناب آقای سلطانی فر خود را گول نزنند و بدانند که نمی توان با یک هماهنگی و یا عاطفی کردن موضوع که مردم ما فهیم هستند و از این دست سخنان حرام خدا را حلال نمود و با همین دیدگاه نباید به هیچ عنوان اجازه دهیم ورزش و فیفا و نظایر آن رخنه ای برای نفوذ فرهنگی بشوند تا اصل حکم الهی شکسته شود.

به گزارش عصر امروز اما البته باید گفت که فکری نیز باید به حال بانوان غیر موظف از خبرنگاران گرفته تا سایرین نمود که بدون در نظر گرفتن حکم شرع در این مسابقات حضور یافته و به اندام مردان ورزشکار می نگرند که در این صورت ممنوعیت زنان در خصوص ورزشگاهها بی معنا می شود.
کد مطلب : 215766
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۱۶:۲۹:۰۴
برخی از وزرای روحانی از اسلام فقط انگشتر عقیق را دارند.
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۱۶:۳۳:۵۸
از آنجایی که وزیر با قرآن کاری ندارد اصولا دستور صریح قل للمومنات یغضضن من ابصارهن را نخوانده است