توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹
جریان‌های مومن انقلابی باید در کشور تقویت شوند
امام جمعه شهرکرد گفت: ما تنها یک پرچم به عنوان پرچم حزب‌الله و ولایت فقیه داریم از همین‌رو لازم است جریان‌های مومن انقلابی را در کشور برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن تقویت کنیم.
جریان‌های مومن انقلابی باید در کشور تقویت شوند
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امام خمینی(ره) برای تقویت و تحکیم پایه‌های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف برنامه داشتند به گونه‌ای که تاسیس سپاه یکی از این برنامه‌ها بوده است تا بتوانیم در کنار ارتش به اهداف خود دست یابیم.

 
وی با بیان اینکه امروز سپاه در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، سازندگی، دفاعی و خارجی حضور فعال دارد، افزود: امروز در بحث صنایع دفاعی سپاه بسیار پر قدرت و درخشان است به گونه‌ای که دشمن با وجود اینکه به انواع سلاح‌ها مسلح است جرات حمله نظامی به کشور را ندارد.

 
امام جمعه شهرکرد بیان کرد: هر چند سپاه بسیار قدرتمند است اما باید مراقب باشند که گرفتار آفت غرور و تکبر نشوند چرا که غرور خطرات بسیاری را به همراه دارد.

 
نکونام به 27 رجب و عید مبعث اشاره و خاطرنشان کرد: خداوند انبیا و رسالت را بالاترین نعمت برای بشر می‌داند چرا که انسان باید به کمک انبیا و وحی به مقصد برسد به گونه‌ای که زمین هیچ‌گاه از حجت پروردگار خالی نبوده است از همین‌رو باید مراقب باشیم که در عصر حاضر از حجت پروردگار دور نشویم تا از فتنه‌ها نجات یابیم.

 
وی با اشاره به سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس تصریح کرد: این واقعه یکی دیگر از معجزات خداوند در زمینه انقلاب بود تا بدانیم این انقلاب خدایی است و با خواست و اراده خداوند متعال شکل گرفته است.

 
امام جمعه شهرکرد ادامه داد: جای تعجب است که برخی افراد عنایات پروردگار را نمی‌بینند و از دشمن پوچ و توخالی می‌هراسند، همه باید پیرو ولایت فقیه باشیم.

 
نکونام به برگزاری مسابقات قرآنی ویژه دانشجویان در دانشگاه شهرکرد اشاره کرد و گفت: متاسفانه این مسابقات در اوج کم لطفی و بی‌توجهی مسئولان دانشگاه شهرکرد برگزار شد به گونه‌ای که تنها شرکت‌کنندگان در مسابقه در سالن حضور داشتند.

 
وی با تاکید بر اینکه قرآن نباید در جامعه مهجور بماند، بیان کرد: همان‌گونه که به مسائل سیاسی بها داده می‌شود باید به قرآن و اسلام نیز بها داد، دانشگاه شهرکرد دانشگاه مادر و آبروی استان است اگر واقعا مسئولان آن نمی‌توانند این گونه مسابقات را برگزار نکنند.

 
امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه کشور نباید دوقطبی شود، تصریح کرد: دشمن نمی‌خواهد با اصلاح طلبی و اصولگرایی و یا این جناح و آن حزب کشور را دو قطبی کند بلکه هدف دشمن قرار دادن یک پرچم مقابل پرچم حزب‌الله و اسلام است.

 
نکونام با اشاره به اینکه جناح بازی خطر نیست اما سم و مهلک است، خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد با القائات مسموم عده‌ای را در برابر ولایت فقیه قرار دهد و متاسفانه گاهی برخی افراد نیز تحت تاثیر این القائات قرار می‌گیرند باید توجه داشت که ما یک پرچم به عنوان پرچم حزب‌الله و ولایت فقیه داریم از همین‌رو لازم است جریان‌های مومن انقلابی را در کشور تقویت کنیم.
کد مطلب : 197596