۱
توصيه به ديگران
۲
سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۳
29 فروردین یادآور حماسه ارتشیان در سنگر صیانت از کشور و میهن اسلامی
29 فروردین ماه با درایت و عنایت رهبر کبیر انقلاب اسلامی، به نام ارتشی مزین گشته است که با رشادت ها و دلاورمردی های نیروهای خود در طی سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه در سال های جنگ تحمیلی نشان داد ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتشی مردمی، مکتبی و ولایی در دفاع از مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و هویتی کشور است،
29 فروردین یادآور حماسه ارتشیان در سنگر صیانت از کشور و میهن اسلامی
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز فرارسیدن 29 فروردین ماه یادآور یکی از رخدادهای بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی و ایران عزیز است. روزی که با هوشمندی و درایت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اجرای توطئه و فتنه ضدانقلاب در انحلال و تضعیف ارتش خنثی و نقطه عطف تحول، بالندگی و حضور ارتشیان دلاور و شجاع در همراهی با ملت برای دفاع از انقلاب و نظام رقم خورد.

بنا بر این گزارش پیروزی انقلاب اسلامی و آرمان خواهی ملت ایران، اعتبار و اقتدار کاذب قدرت های سلطه‌گر و استکباری در جامعه بشری را به چالش کشید و با هدف قرار دادن آن، سردمداران شرق و غرب را دچار مخمصه ای راهبردی ساخت به گونه ای که بدون تعلل از فردای سقوط رژیم ستم شاهی و فرار مستشاران نظامی آمریکا از کشور، زمزمه انحلال ارتش را سردادند تا مانع فراهم شدن بسترهای لازم برای شکل گیری سدهای دفاعی کشور برابر توطئه ها و اقدامات براندازانه شوند.

امروز امنیت جمهوری اسلامی در منطقه ای که در آن تکفیری ها با حمایت استکبار جولان می دهند نشان از قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران و آمادگی و توان نیروهای مسلح است، همچنین دوران دفاع مقدس یادآور دلاور مردی های ارتشیان است. ملت ایران همواره قدردان مجاهدت های دوران دفاع مقدس و همچنین اقتدار امروز نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی هستند، روز 29 فروردین فرصت مناسبی برای قدردانی از ارتشیان است، و وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران این است که این نیرو پرورش یافته مکتب دین اسلام است.

امروز ارتش جمهوری اسلامی با تمام توان در مقابل دشمنان خارجی همانند دژ محكمی ايستاده است، انديشه و فكر ارتشیان عزیز از قرآن و ولايت سرچشمه می گيرد و اقتدار ارتش و سایر نيروهای مسلح سبب شده است تا دشمنان فكر تجاوز به ميهن اسلامی را از ذهن خود دور كنند.

روز ارتش بر همه ارتشیان دلاور و ولایت مدار مبارک باشد.
 
رحیم رضاخانی
کد مطلب : 197055
تقی زاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۲:۲۶:۳۴
ارتش همیشه یار و یاور ملت هست و این مسیر را ادامه خواهد داد