توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶
مدیر مسئول روزنامه اطلاعات منکر انقلاب اسلامی شد؟
از رویکرد ضد انقلابی و اسلامی جبهه ملی که بگذریم انداختن پرچم نماد شیروخورشید و اقامه نماز در این حالت توسط شخصی که خود را پیرو راه امام(ره) می داند تنها یک معنا دارد و آنهم اینکه وی نیز همانند این جماعت بی دین انقلاب را قبول ندارد.
مدیر مسئول روزنامه اطلاعات منکر انقلاب اسلامی شد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز نماز بر پیکر اعضای جبهه ای که احکام اسلام را قبول ندارند و منکر آن همچون حکم الهی قصاص می باشند و آن را ضد بشریت می دانند رویکرد تازه اصلاح طلبان فتنه گر است که دعایی آن را اقامه نموده است.

بنا بر این گزارش از رویکرد ضد انقلابی و اسلامی جبهه ملی که بگذریم انداختن پرچم نماد شیروخورشید و اقامه نماز در این حالت توسط شخصی که خود را پیرو راه امام(ره) می داند تنها یک معنا دارد و آنهم اینکه وی نیز همانند این جماعت بی دین انقلاب را قبول ندارد.



به گزارش خبرنگار ما اقدام غیر قابل بخشش این روحانی نما تنها خیانت به انقلاب اسلامی و راه امام رضوان الله تعالی علیه می باشد که اعضای جبهه ملی را مرتد دانسته بودند و دعایی با این اقدامش ضمن اهانت به نظر یک مرجع تقلید اساس نظام جمهوری اسلامی ایران را هم که پرچمش منقش به آرم الله می باشد را نیز منکر شده است که باید دادگاه ویژه روحانیت ضمن ورود به این پروند خواستار خلع ید وی از روزنامه اطلاعات توسط رهبر معظم انقلاب نیز بشوند.
کد مطلب : 193473