توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۲
مستقیم فقط تا دم در مجلس!
محمد رضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس با نا امیدی تمام از اصلاحات چی ها گفته است که: " برخی اصلاحات را تا درب مجلس می خواستند! "
مستقیم فقط تا دم در مجلس!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز محمد رضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس با نا امیدی تمام از اصلاحات چی ها گفته است که: "  برخی اصلاحات را تا درب مجلس می خواستند! "

بنا بر این گزارش، ارزیابی این اظهار نظر به عنوان یک اعتراف در کارنامه سیاسی کاری اصلاح طلبان برای بستن لیست مجلس در تهران، که هیچ توجهی به رفتن کارشناسان خبره برای پرداختن به مشکلات مردم و حتی برنامه های حزبی خود در آن لیست نبود نشان می دهد که مردم تهران بالاخص جنوب شهری ها به چه خسران بزرگی دچار شده اند.

به گزارش خبرنگار ما بررسی مسائلی همچون، دفاع از مجرمین حقوقی بگیر، ادامه خط حمایت از فتنه و عدم ارائه طرح یا حتی نطق پیش از دستور و تذکری در خصوص حل مشکلات مردم تهران از سوی نمایندگان مجلس می تواند از مهمترین علت هایی باشد که باعث این اعتراف بزرگ و سیاه شده است. لذا این انشقاق به عنوان مصداق کاملی از ناکارآمدی لیست امید نیز به حساب می آید.

همچنین بررسی اقدامات حاشیه ای گذشته نمایندگان لیست امید در مجلس که به عنوان افتضاحات سیاسی می توان از آنها نام برد همانند اقدام اعضای این لیست در گرفتن عکس سلفی با موگرینی، فقط گوشه ای از کارنامه سراسر درخشان اصلاحات چی های مجلس را عیان می سازد!

به گزارش عصر امروز لذا با این تفاسیر و تعاریف جناب عارف از "امیدها"، باید از فکر خیر رساندن نمایندگان تهران و سایر نمایندگان لیست امید به مردم گذشت و این اوضاع و احوال و قیاس این رفتار و این اعتراف با اقدام مشابهی که اصلاح طلبان در جریان انتخابات شورای شهر تهران داشتند نیز بوی ناخوشایند نا امیدی پس از قالیباف در تهران را صد چندان کرده است؟!
کد مطلب : 213208