۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۹
حاج صادق، مردی برای تمام فصول
حاج صادق آهنگران با خواندن این شعر نشان داد مردی است برای تمام فصول انقلاب در فصل جنگ با شعر " ای لشگر صاحب زمان آماده باش آماده باش" و در دوران پس از جنگ با آلبوم هایی ازجمله «آلبوم مثنوی شهادت»، «آلبوم داغ ازلی» و... و در دوران مواجه بافتنه با شعر نوح پسر همان عماری است که باید باشد تا در رکاب امیر زمانش قرار بگیرد.
حاج صادق، مردی برای تمام فصول
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اقدام برائت حاج صادق آهنگران از فرزند فتنه گرش در حضور رهبر معظم انقلاب کمر فتنه اکبر این جماعت هوچی مسلک را در فضای مجازی شکست.

بنا بر این گزارش فرزند روحانی نمای حاج صادق که تلاش بسیاری در تطهیر چهره فتنه گران و کودتاگران سال 88 مخصوصا محمد خاتمی در فیسبوک و سایر فضاهای مجازی دارد با شعر رسای این پدر انقلابی و مومن به راه همسنگران شهدیش در هم تنیده شد.

به گزارش خبرنگار ما محمد علی یا (مجتبی) آهنگران که برای سوءاستفاده از لقبش عکسهایی از خود و حاج صادق را نیز در فضای مجازی منتشر کرده است سعی داشت اینطوری وانمود سازد که پدر نیز موافق افکار فتنه گرایانه او می باشد. اما شعری که این حنجره طلایی انقلاب برای وی سرود نشان از تیر شکسته شده این پسر ناخلف داشت.

به گزارش عصر امروز حاج صادق آهنگران با خواندن این شعر نشان داد مردی است برای تمام فصول انقلاب در فصل جنگ با شعر " ای لشگر صاحب زمان آماده باش آماده باش" و در دوران پس از جنگ با آلبوم هایی ازجمله «آلبوم مثنوی شهادت»،  «آلبوم داغ ازلی» و... و در دوران مواجه بافتنه با شعر نوح پسر ( که در زیر ملاحظه می نمایید) همان عماری است که باید باشد تا در رکاب امیر زمانش قرار بگیرد.

منم که در دل طوفان به نوح می نازم
شبیه نوح به اولاد دل نمی بازم
 
اشاره کن به من ای نوح آسمانی من
ببین چه‌ها کند این شور جانفشانی من
 
ببین چگونه دهم سر، پسر که چیزی نیست
به راه دوست تمام جهان پشیزی نیست
 
محبتی نتواند مرا اسیر کند
مرا فقط غم تو ای امیر پیر کند

و کلام را با این فراز از مصاحبه این یار انقلاب به پایان می بریم که به حق همانطور هم ماند و چه خوب به پیام حضرت دوستش عمل کرد:

بنده غیر از دو عملیات که به مکه مشرف شده بودم، بقیه‌ی عملیات‌ها را شرکت کردم. دوستان زیادی به فیض شهادت رسیدند و گروهی جانباز شدند، اما حتی یک ترکش کوچک هم نصیب من نشد. گرچه آرزوی شهادت داشتم، اما فکر می کنم که ارباب خیلی‌ها را سالم و زنده نگه داشت تا مدد کار این نظام باشند. در سفرهای فراوانی که در اقصی نقاط ایران کرده ام، از ده ها خطر تصادف و سقوط به دره جان سالم به در برده ام. معلوم است که من تا آخر عمر باید خدمت کنم و این پیامی است که از جانب حضرت دوست دریافت کرده ام.
 
ـ اگر یک روز ارباب از این بارگاه بیرونت کند چه می کنی؟
 
ـ خدا نکند. ان‌شاءالله که ارباب بیرونمان نمی کند.
کد مطلب : 192653
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۱۰:۳۳:۴۵
زنده و سرافراز باشي حاج صادق انشاء الله كه خدا دلت را شاد كند همانگونه كه تو دل نظام را شاد ميكني انشاء الله خدا همه ما علي الخصوص جوانانمان را به راه راست هدايت كند