توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۴
شرایط کار در هلند
هلند کشوری خارق العاده و متنوع می باشد که سرشار از ییلاقات سر سبز، سواحل خروشان و شهرهای قرون وسطا ساخته شده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز هلند کشوری خارق العاده و متنوع می باشد که سرشار از ییلاقات سر سبز، سواحل خروشان و شهرهای قرون وسطا ساخته شده است. آمستردام پایتخت کشور هلند می باشد. بیش از نیمی از جمعیت این شهر را مهاجرین تشکیل می دهند. متقاضیان مهاجرت به هلند می توانند از طریق ویزا کار در هلند به این مهم دست پیدا کنند. از همین رو سالانه افراد زیادی برای کار در این کشور اقدام می نمایند تا شانس خود را برای کسب اقامت افزایش دهند.کشور هلند در زمینه مشاغل دریایی و کشتیرانی و رشته های مرتبط با آن بسیار فعال و مطرح می باشد. هلند همچنین در زمینه نفت جزء یکی از قدرت های مهم در دنیا می باشد. متقاضیان اقامت در هلند از طریق کار می توانند با دریافت دعوت نامه کاری از فردی که شرکت معتبری در هلند دارد ویزای کار کشور هلند را نیز دریافت کنند. البته متقاضیان باید تمام شرایط در نظر گرفته شده را دارا باشند تا بتوانند ویزای کاری هلند را دریافت کنند.

شرایط کار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا به یک شکل بوده و کارفرما باید آگهی استخدام را ابتدا به مدت سه ماه در کشور هلند منتشر کند و چنانچه نیروی موردنیاز خود را پیدا نکرد باید سه ماه دیگر در کشورهای اتحادیه اروپا آگهی را انتشار دهد. اگر بازهم نیروی لازم جهت استخدام پیدا نشد فرد متقاضی می تواند دعوت نامه کاری را دریافت کرده و نسبت به اخذ ویزای کاری هلند نیز اقدام نماید. آن دسته از متقاضیانی که تحصیلات خود را در دانشگاه های اروپا به اتمام رسانده اند در مقایسه با دیگر متقاضیان شانس بیشتری جهت یافتن شغل دارند .

مهاجرت راه های گوناگونی دارد ازجمله تحصیل ، سرمایه گذاری ،و…..که یکی ازبهترین راههای مهاجرت کار است ، کشور هلند به دلایل شرایط مطلوب اقتصادی توجه افراد بسیاری را جهت کار به خود معطوف می کند. برای دریافت ویزای کار هر کشوری از جمله کشور هلند نیاز به اطلاع از شرایط و مدارک ویزای کار آن کشور است .

افرادی که در یکی از گروه های کارگر و یا کارمند متخصص و ماهر ،کار آفرینان، کارجفت طلا ،کارگران فصلی و یا اشخاصی که بلو کارت اتحادیه اروپا دارند ، قرار بگیرند می توانند برای دریافت ویزای کاری هلند اقدام کنند. به عنوان یک مهاجر ماهر برای دریافت پیشنهاد کار در هلند و  برای آنکه واجد شرایط باشید باید مهارت ها و  تخصص های ذکر شده در لیست مشاغل مورد نیاز هلند را دارا باشید و سطح تحصیلات عالی (حداقل کارشناسی) داشته باشید و همچنین چندین سال سابقه کار مرتبط با تحصیل و مدرک معتبر زبان (هلندی یا انگلیسی) هم داشته باشید.برای انتقال نیروی کار ماهر به یک شرکت بین المللی، اظهارنامه کارفرما از طرف کارفرمای خارجی الزامی است و داشتن شرایطی همچون گذرنامه معتبر ، بیمه خدمات درمانی در هلند ، عدم حضور قبلی در کشور به طور غیرقانونی برای فرد الزامی است. در کل و به زبان ساده برای مهاجرت به هلند از طریق کار باید بتوانید برگه دعوت به کار را از یک کارفرمای معتبر در هلند دریافت کنید.

در واقع این کارفرما باید دارای شرکتی معتبر و فعال در هلند بوده و تضمین دهد که به خدمات شما نیاز داشته و همچنین حقوق پرداختی به شما به میزانی باشد که کفاف زندگی شما و خانواده‌تان را در کشور هلند بدهد. دریافت این دعوت‌نامه را می‌توان سخت‌ترین مرحله برای مهاجرت از طریق کار به هلند دانست و همچنین این مرحله به میزان تحصیلات، مهارت‌ها، سوابق و… شما بستگی دارد.

کشور هلند یکی از مهمترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این کشور با کشورهای آلمان و بلژیک مرز مشترک دارد. این کشور دارای یکی از با ثبات ترین اقتصاد ها در میان کشورهای اروپایی است و  پس از امریکا، دومین کشور صادر کننده محصولات غذایی و کشاورزی در دنیا است همچنین کشور هلند از بزرگترین تولیدکنندگان لبنیات در جهان است. در سال های اخیر به دلیل مزایای زندگی در کشور هلند، تقاضا برای مهاجرت به این کشور افزایش یافته است.

کشور هلند نیز مانند نروژ، سوئد و دانمارک، در دهه های اخیر تبدیل به یک کشور چند فرهنگی شده است و یک پنجم جمعیت کشور هلند را خارجی ها تشکیل داده اند. برای مهاجرت به هلند روش های گوناگونی وجود دارد : مهاجرت تحصیلی که یکی از متداول ترین و ساده ترین روش ها برای مهاجرت به این کشور می باشد.هلند از سیستم آموزشی مدرن و دانشگاه های معتبری برخوردار است، از این رو سالانه دانشجویان بسیاری جهت ادامه تحصیل به هلند مهاجرت می نمایند. مهاجرت کاری نیز از روش های دیگر مهاجرت به این کشور است که  افراد برای دریافت ویزای کار به جاب آفر (پیشنهاد کار) نیاز دارند .

همچنین مهاجرت از طریق ثبت شرکت (سرمایه گذاری) و مهاجرت خود اشتغالی هم از جمله راه های رسیدن به اقامت کشور هلند هستند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
کد مطلب : 287658