توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۷
سرانجام بی بی سی به جنگ اقتصادی ابرقدرتها با ایران اعتراف کرد
هر چند دولت بی تدبیر روحانی در تشدید التهابات بازار ارزی ماههای گذشته مقصر اصلی بوده است و نظر سنجی عصر امروز از مردم هم بر همین موضوع گواهی می دهد ولی آغاز کننده این جنگ آمریکا و آنهم در نتیجه مرگ فرزند ناقص الخلقه دولت روحانی یعنی (برجام) بوده است.
سرانجام بی بی سی به جنگ اقتصادی ابرقدرتها با ایران اعتراف کرد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سرانجام بی بی سی فارسی به جنگ اقتصادی استکبار علیه ایران اسلامی اذعان نمود و راهبرد افزایش دلار را از همین گذر ارزیابی نمود.

بنا بر این گزارش هر چند دولت بی تدبیر روحانی در تشدید التهابات بازار ارزی ماههای گذشته مقصر اصلی بوده است و نظر سنجی عصر امروز از مردم هم بر همین موضوع گواهی می دهد ولی آغاز کننده این جنگ آمریکا و آنهم در نتیجه مرگ فرزند ناقص الخلقه دولت روحانی یعنی (برجام) بوده است.

به گزارش خبرنگار ما بی بی سی فارسی در مطلب خود چنین آورده است که: " وضعیت دلار درحالی به اینجا رسید که دولت حسن روحانی موفق شد تورم را برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی برای مدتی نسبتا طولانی یک رقمی کند و در این مدت، قیمت دلار هم تقریبا هماهنگ با تورم در ایران افزایش یافت. با این حال خروج آمریکا از برجام، دور اول تحریم‌ها، و سایه تحریم‌های نفتی و بانکی ۱۳ آبان ماه، باعث تنش در بازار ارز و در مجموع اقتصاد ایران شده است."به گزارش عصر امروز آنچه مشخص است این است که دشمنان این مرزوبوم در حال حاضر در جبهه فرهنگی و اقتصادی با تمام توان و قوا به کشور حمله کرده اند و باید همه از جمله دولت کمربندها را سفت بسته و به این جنگ تمام عیار که دستکمی هم از جنگ نظامی ندارد بشتابیم تا کشور را بار دیگر در برابر دشمنان پیروز نماییم.
کد مطلب : 244088