توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴
چرا باید یک پرسپولیسی مشاور مدیرعامل استقلال شود؟
پیشکسوت آبی پوشان با انتقاد از انتصابات اخیر در استقلال گفت: چرا باید یک پرسپولیسی مشاور مدیرعامل این باشگاه شود.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، محمد نوری در خصوص انتصابات اخیر در باشگاه استقلال اظهار داشت: درحالت عادی باید از انتخاب مشاوران جدید باشگاه تعجب کرد اما وقتی به بعضی از انتخابات و انتصابات قبلی در باشگاه بر می‌گردیم، می‌بینیم از این نوع انتصابات مسبوق به سابقه است و نباید خیلی هم تعجب کرد.

 
پیشکسوت آبی پوشان گفت: تعجب می‌کنم چرا مدیرعامل استقلال باید از افرادی که هوادار پرسپولیس هستند برای مشاور استفاده کند؟ مگر همین آقایان در قضیه جباروف شیطنت نکردند؟ پای این افراد با چه رزومه ورزشی، کدام سابقه مدیریتی و کدام سابقه هواداری باید این باشگاه باز شود.

 
وی افزود: اگر امروز شاهد اتفاقات نادری در این باشگاه هستیم و می‌بینیم حتی بعد از پیروزی ۴ بر صفر هواداران اعتراض می کنند، دلیلش همین رفتارها می باشد. چون هواداران به خوبی به شرایط واقفند و افراد را می شناسند. امروز فضای مجازی باعث شده تا رزومه و سابقه همه به راحتی در دسترس مردم باشد و برای همین سابقه مشاور جدید هم از دسترس هواداران خارج نیست.

 
به گزارش مهر نوری تصریح کرد: سئوال من این است که این آقایان در چه موردی قرار است به مدیران باشگاه مشورت بدهند و کدام بار را قرار است از روی دوش این باشگاه و مدیرانش بردارند. گذشت زمان بازدهی این مشاوران را در باشگاه مشخص خواهد کرد.
کد مطلب : 271088