توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰
چرا شورای نگهبان از این منافق فتنه گر و متقلبِ دروغگو شکایت نمی کند
نکته جالب توجه سخنان این منافق فتنه گر این است که وی چند دروغ پی درپی بیان نموده است و برای فرار رو به جلو و در یک دیکتاتوری تمام حتی می گوید که دادگاه و قانون را نیز قبول ندارد و باید فقط و فقط حرف او باشد، و چیزی غیر از آن صحیح نمی باشد!؟
چرا شورای نگهبان از این منافق فتنه گر و متقلبِ دروغگو شکایت نمی کند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز مصطفی تاجزاده این منافق فتنه گر در سخنانی بی اساس، مطالب خلافی را به شورای محترم نگهبان نسبت داده است که باید در پیشگاه قانون به این اقدام رسیدگی شود تا مشخص شود که انگیزه این فتنه گری ها از چه روی می باشد.

بنا بر این گزارش، تاجزاده با اعلام تقلب در انتخابات مجلس ششم، انتخاباتی که دولت خاتمی و شخص وی به عنوان رئیس ستاد انتخابات برگزار کننده آن بوده است معلوم نیست چه هدفی را دنبال می نماید. انتخاباتی که مجلس به دست اصلاح طلبان افتاده بود.

به گزارش خبرنگار ما، نکته جالب توجه سخنان این منافق فتنه گر این است که وی چند دروغ پی درپی بیان نموده است و برای فرار رو به جلو و در یک دیکتاتوری تمام حتی می گوید که دادگاه و قانون را نیز قبول ندارد و باید فقط و فقط حرف او باشد، و چیزی غیر از آن صحیح نمی باشد!؟همچنین تاجزاده در جایی دیگر از سخنان خود می گوید که اگر انتخاباتها تا حالا سالم بوده پس چرا در سال 78 وی را مجازات کردند که باید گفت جرم او تخلف گسترده بوده است که باید مجازات می شد همانند بسیاری از فرمانداران و استانداران دولت یازدهم که هم اکنون به جرم تخلفات گسترده در حال محاکمه می باشند پس فرق بین تخلف و تقلب بسیار زیاد است که معلوم نیست چرا این فرد شیاد نمی خواهد این را درک نماید.

به گزارش عصر امروز تاجزاده برای اثبات مدعای خود نام یکی از اعضای شورای نگهبان را نیز به عنوان شاهد می آورد که لازم است این شورا ضمن صدور یک اطلاعیه و پاسخ به این منافق، از او نیز به دستگاه قضایی شکایت نماید تا دیگر کسی نتواند بدون سند و دلیل به نظام اسلامی انگ تقلب بچسباند.
کد مطلب : 216188