۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲
جناب ظریف شما پاسخ این کاربر را بدهید!
اتفاقاتی که در دوره دولت اعتدال - اصلاحات بر سر کشور افتاده است هر بیننده و ناظر با انصافی را به فکر فرو می برد که چطور برخی به خود اجازه دادند همچین توافقنامه یک طرفه ای را امضا نمایند!
جناب ظریف شما پاسخ این کاربر را بدهید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اتفاقاتی که در دوره دولت اعتدال - اصلاحات بر سر کشور افتاده است هر بیننده و ناظر با انصافی را به فکر فرو می برد که چطور برخی به خود اجازه دادند همچین توافقنامه یک طرفه ای را امضا نمایند!

بنا بر این گزارش اینکه توافقنامه برجام یکسره علیه ملت ایران می باشد جای تعجب دارد و اینکه مقامات مذاکره کننده نتوانستند بندی را در آن بگنجانند که اگر هریک از 6 کشور طرف مذاکره کننده زیر میز بازی بزند ایران هیچ تعهدی ندارد و می تواند بدون دخالت شورای امنیت غنی سازی صنعتی را آغاز نماید جای تعجب می باشد.

اما همه این موارد از نظر مردم دور نیست فقط به نظرات یک کاربر در صفحات مجازی توجه نمایید که به خوبی این مساله را به تصویر کشیده است.

من واقعا دلم به حال نسل آینده و کتاب تاریخی که باس حفظ کنن میسوزه...
توافق ژنو
 توافق وین
 توافق لوزان
تفاوت تعلیق و توافق و توقف!
تفاوت فرجام و برجام و قطعنامه 
 زمان ورود و خروج برجام و رسیدن به فرجام 
 تفاوت عراقچی و تخت روان چی!
والا ما یه کاپیتولاسیون داشتیم هنوزم دقیق یادم نیس چی بود، هنوز ...لذا لازم است جناب ظریف که خود را سرآمد همه سیاسیون می دانند به این نظرات شهروند پاسخ لازم را بدهند؟!
کد مطلب : 235510
۱۳۹۷-۰۲-۲۲ ۱۷:۲۶:۳۶
آقای ظریف هم باحرف های دلخوشی مردم را فریب داد ورییس هم میگفت باید کدخدا را ببینیم که پوچ از آب در آمد فقر وفساد هم که وجود دارد وبیکاری که معلوم است وهمه در محضر عدل الهی مسول هستیم