۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸
وارونه نشان دادن حقایق!
اقدام کشتی گیر ایرانی در باخت مصلحتی مقابل حریف روسی به شوی تبلیغاتی معاندین نظام و البته با وارونه نشان دادن حقایق تبدیل شده است.
وارونه نشان دادن حقایق!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز اقدام کشتی گیر ایرانی در باخت مصلحتی مقابل حریف روسی به شوی تبلیغاتی معاندین نظام و البته با وارونه نشان دادن حقایق تبدیل شده است.

بنا بر این گزارش مشاور سابق محمد خاتمی که هم اکنون به یک شارلاتان جنسی بی نظیر! تبدیل گشته است در این خصوص چنین مطلب زده است که:به گزارش خبرنگار ما، فریبا داودی مهاجر سخنان مربی کشتی را که منظورش از این سخنان اتحادیه جهانی کشتی بوده را به مسئولین نظام تعبیر کرده و اینگونه حقیقت را وارونه جلوه داده است.

به گزارش عصر امروز اما با تمام این تفاسیر شکست مصلحتی نماینده ایران در مقابل نماینده روسیه محاسن مهم دیگری هم داشت.

لذا برای در ک این  حقیقت فقط به بازتاب رسانه ای این اقدام پهلوان ایرانی توجه نمایید:

سایت بریکینگ اسرائیل نیوز در خصوص این باخت نوشت: برای سال‌ها، ورزشکاران اسرائیلی در وقایع ورزشی در کشورهای عربی و اسلامی با تحریم، تحقیر و موانع تدارکاتی مواجه شده‌اند.

سایت صدای آمریکا در این زمینه چنین نوشت: جمهوری اسلامی ایران که اسراییل را به رسمیت نشناخته و آن را رژیم اشغالگر می‌نامد، ورزشکاران و تیم‌های ورزشی را از رویارویی با ورزشکاران اسراییلی منع می‌کند. حال آنکه ورزشکاران کشورهای عربی و حتی فلسطینیان مشکلی در مسابقه دادن با ورزشکاران اسراییلی ندارند.

البته سایت صدای آمریکا اشاره ای نکرد که اگر ملاک اقدامات ایران کشورهای عربی بودند، این کشورها از مسابقه ندادن ابایی ندارند که هیچ در حال حاضر حتی با صهیونیست ها علیه مسلمانان همدستی و توطئه می کنند و داعش و تکفیری های دیگر را به میدان مبارزه می فرستند؟! پس ما هم باید از آنان چنین الگو برداری نماییم؟

سایت تایمز آو اسرائیل در مورد اقدام پهلوان ایرانی نوشت: "جمهوری اسلامی، دولت ما را به رسمیت نمی‌شناسد و آن را مانند آمریکا در همان جایگاه شیطان بزرگ قرار می‌دهد و ورزشکارانش را از رقابت با اسرائیلی‌ها منع می‌کند."

همچنین رادیو فردا در مطلبی با اشاره به پیام ویدیویی بنیامین نتانیاهو در خصوص باخت کریمی نوشت: " نتانیاهو دوشنبه در ویدیوی دو دقیقه ای و ۲۵ ثانیه ای می گوید که دشمنی ایران با اسرائیل می تواند در ماجرای کشتی گیر ایران به نام علیرضا خلاصه شود."

اما هم رادیو فردا و هم نتانیاهو هیچگاه نگفتند که اگر اقدام پهلوان ایرانی آنقدر کوچک بود که فقط در کار وی قرار بود خلاصه شود پس این همه یاوه بافی و دادن پیام همدردی به وی چه معنایی می دهد!؟
کد مطلب : 223478
United States
۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۴:۵۶:۵۰
پاسخ ساده است. قلبی از طلا خیلی با ارزش تر از مدال طلا است. منتهی افراد سنگدل مدال طلا را انتخاب می کنند.
 
شما کدامیک را در نوسانات شدید ارز مقصر می دانید؟
دولت اصلاح طلب روحانی
طمع مردم