۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶
عیب از بلندگو نبود
امام فرمودند «کَر است»... مهندس اسماعیل‌نژاد بلافاصله گفت عیب از میکروفون است! پرسیدم از کجا می‌گویی؟ گفت اگر عیب از بلندگو بود حضرت امام می‌فرمودند «لال است»... و عیب از میکروفون بود.
عیب از بلندگو نبود
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز خدای مهربان، برادر عزیز و انقلابی‌مان، مرحوم مهندس حسین اسماعیل‌نژاد را رحمت کند و با اولیاء الهی محشور فرماید. فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف بود. اولین کسی بود که به خاطر توزیع جزوه ولایت‌فقیه حضرت امام‌(رضوان‌الله تعالی علیه) از سوی ساواک دستگیر شده بود. شیفته و دلباخته حضرت امام بود و برای معرفی آن بزرگوار به این و آن سر از پا نمی‌شناخت. مهندس اسماعیل‌نژاد مسئول تنظیم سیستم صوتی بهشت‌زهرا(س) هنگام ورود حضرت امام بود. عمیقاً بر این باور بود که هیچ کلمه حساب نشده‌ای از زبان مبارک امام بیرون نمی‌آید و حتی در حرکات دست و چشم حضرتش نیز حکمتی نهفته است.

 
بعد از پیروزی انقلاب، حضرت امام به قم مشرف شده و در محل اقامتشان آماده سخنرانی برای انبوه مردمی بودند که به دیدار ایشان آمده بودند. سخنرانی حضرت امام(ره) که شروع شد، تعدادی از مستمعین با ایماء و اشاره به حضرت ایشان و مسئولانی که در صحنه حضور داشته و پشت سر امام ایستاده بودند اعلام کردند که صدا نمی‌آید. حضرت امام با انگشت چند ضربه به میکروفون زدند و فرمودند «کَر است»... مهندس اسماعیل‌نژاد بلافاصله گفت عیب از میکروفون است! پرسیدم از کجا می‌گویی؟ گفت اگر عیب از بلندگو بود حضرت امام می‌فرمودند «لال است»... و عیب از میکروفون بود.

 
گفتنی است که مرحوم مهندس اسماعیل‌نژاد مدت ۱۰ سال معاون وزارت نیرو بود، در تمامی طول دفاع مقدس در جبهه‌ها فعالیت‌های فنی چشمگیری داشت و...

 
او در حالی چشم از جهان فرو بست که از مال دنیا هیچ نیندوخته بود. اجاره‌نشین بود و حتی یک آپارتمان کوچک هم به ارث نگذاشته بود.
مرجع : کیهان
کد مطلب : 277009
۱۳۹۸-۱۱-۱۸ ۲۰:۴۱:۱۱
حاج حسین عزیز نظرت در مورد روحانی و تحصیلش در انگلیس چیه درمورد حسین فریدون و مدرکش نظرت چیه علی مطهری که از همه دروغگوتر است و مدرک تحصیلی آنها زیر سوال