۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۸
یک نکته نجومی از مدیران حرامخوار!
فیش های نجومی را که یادتان هست. همان فیش های که در مواردی به 250 میلیون در ماه هم می رسید. فیش هایی که صاحبانش آنچنان در بیت المال دست اندازی کرده بودند که حق اوقات فراغت نوباوگانشان را هم از بیت المال می ستاندند. بماند اینکه این حرام خواری میلیونی از کیسه مردم در روزگاری شکل گرفت که سکاندار اجرایی کشور مدعی خالی بودن خزانه را داشت.
یک نکته نجومی از مدیران حرامخوار!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز حرام خواری نجومی برخی از مدیران که تعدادشان به روایت مجلس چند هزار نفر و روایت دولت چهارصد نفر ابتدا از سوی همه اهالی قدرت مردود و به دیوار کوبیده شد. مثلا رئیس جمهور خواستار تحقیق و برخورد با مسئله شد و در عباراتی گفت که دولت از کنار فساد به راحتی عبور نمی کند. مجلسی ها هم خیلی داغ بودند هرچه که لایق مدیران حرام خوار بود را با عبارتی تند و تیز حواله صاحبان فیش های نجومی کردند و خواستار قانون گذاری در رابطه با حقوق های بی درو پیکر مدیران دولتی شدند.
 
هنوز جوهر نوشته جات مطبوعات درباره قول های داده شده در برخورد با این جماعت حرامخوار خشک نشده بود که به یکباره صاحبان فیش های نجومی، از تریبون دولت دخیره نظام نامیده شدند و از تریبون مجلس، فیش های نجومی را حق صاحبانش از انقلاب نامیدند. و جالب اینکه در این بین هم آمار حرامخوران روز به روز آب می رفت. آماری که از چندهزار و چند صد نفر به زیر سی نفر رسید.
 
امروز هم که از تریبون مجلس اعلام می شود که حرامخوران به طور کلی تبرئه شدند و نه تنها تبرئه بلکه خواستار برگرداندن حقوق های نجومیشان هستند. حال چه شده که نجومی بگیران بی آبرو، با ژست های حق بجانب خواستار پول های حرامی که از بیت المال دزدیده اند می شوند.
 
وقتی دستگاه قضایی پس از دوسال هیچکدام از این دزدان سرگردنه را محاکمه نکرده است وقتی رفقای گرمابه و گلستان نجومی بگیرها با رانت میلیاردی و پرداخت سهم الشرکه نجومی راهی شورای شهر می شوند. وقتی دولتی که صاحبان فیش های نجومی را ذخیره نظام می خواند و با هزار و یک توجیه از برخورد با این جماعت حرام خوار شانه خالی می کند و در ادامه به آن ها مسئولیت های کلیدی واگذار می کند، وقتی هم کیشان این جماعت به درون مجلس نفوذ می کنند، معلوم است که حرامخوران با فیکور مظلومیت، خواستار برگشت پول های حرام خود می شوند.
 
این در حالی است که رهبر معظم انقلاب درباره فیش های نجومی با اشاره به اینکه این طور نباشد که ما سر و صدا کنیم و بعد قضایا را به کلی تمام کنیم و به دست فراموشی بسپاریم، تعبیرات مهمی درباره این حقوق‌ها و برداشت‌ها بیان کرده اند. 1- این حقوق‌ها، برداشت‌های غیرمنصفانه و ظالمانه از بیت‌المال است. 2-این برداشت‌ها نامشروع، گناه و خیانت به آرمان‌های انقلاب اسلامی است. 3- دریافتهای نامشروع باید برگردانده بشود و اگر کسانی بی‌قانونی کرده‌اند مجازات بشوند. اگر سوءاستفاده از قانون هم شده است، باید این‌ها را از این کار‌ها برکنار بکنند.
کد مطلب : 215575
Serbia
۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۳:۴۳:۱۶
بازنشستگان با فیش های حقوق زیر خط فقر !