۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲
کدام دستگاهها همکاری نمی نمایند؟
با وجود هجمه خودی های نادان و غیرخودی های زیرک بهمراه آتش تهیه ماهواره ها و شبکه های اجتماعی به گشت های امنیت اخلاقی ناجا، بیان اینگونه سخنان یه دست مریزاد جانانه می خواهد. یه تسلیت هم به غافلانی که در لباس دین، گشت امنیت اخلاقی پلیس را می کوبیدند و آن را به آمریکا وصله و پینه می کردند!
کدام دستگاهها همکاری نمی نمایند؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرده است که: " به جرأت می‌گویم که علی رغم تمام تلاشها در حوزه حجاب و عفاف در خیلی از موارد نتوانسته‌ایم همه خواسته‌هایی که قانون از ما داشته را انجام دهیم و مواردی بر زمین مانده که علتش نیز عدم همکاری دستگاه‌های مسئول در این حوزه‌ها بوده است."
 
بنا بر این گزارش اشتری در ادامه افزوده است که: نیروی انتظامی قطعا با برنامه، عقلانیت، تجربه و دانش و اختیارات خود با قوت در حوزه عفاف و حجاب به وظایف خود عمل خواهد کرد و حتما در این زمینه کوتاه نمی‌آییم تا شرمنده شهدا نباشیم. 
 
به گزارش خبرنگار ما با وجود هجمه خودی های نادان و غیرخودی های زیرک بهمراه آتش تهیه ماهواره ها و شبکه های اجتماعی به گشت های امنیت اخلاقی ناجا، بیان اینگونه سخنان یه دست مریزاد جانانه می خواهد. یه تسلیت هم به غافلانی که در لباس دین، گشت امنیت اخلاقی پلیس را می کوبیدند و آن را به آمریکا وصله و پینه می کردند!
 
خیلی ها داد این می زدند که پلیس به صورت حداکثری به این مقوله ورود کرده است با صحبت های صادقانه فرمانده ناجا معلوم شد که ماموریت های انجام شده حتی در سطح مطالبات قانونی هم نیست چه برسد به تند روی.
 
دعای خیرمان را بدرقه کسانی می کنیم که در عرصه امنیت اخلاقی جانانه و مجاهدانه زیر طوفان تهمت ها و شایعات مشغول جهاد هستند. دست حق بهمراهتان ای مجاهدان خدا!
کد مطلب : 215827
۱۳۹۶-۰۶-۱۸ ۲۲:۳۶:۱۳
آری. اما آنها انصافا کم می گذارند. خیلی ملاحظه می کنند و می ترسند برخورد جدی بکنند. قبول دارم که زیر فشار هستند اما بدون برخورد قاطع و دایم نباید منتظر نتیجه باشیم