توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۲
آقای نوبخت ای کاش برای خرید به بازار می رفتید تا می دیدید مردم چه می کشند!
سخنگوی دولت در حالی صداوسیما را به زیر سئوال بردن دولت متهم کرد و به مردم تلویحا اهانت کرد و شعور آنها را در درک نکردن واقعیات زیر سئوال برد که این روزها با روند افزایش قیمتها بسیاری از خانواده ها شرمنده فرزندان خود هستند.
آقای نوبخت ای کاش برای خرید به بازار می رفتید تا می دیدید مردم چه می کشند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سخنگوی دولت در حالی صداوسیما را به زیر سئوال بردن دولت متهم کرد و به مردم تلویحا اهانت کرد و شعور آنها را در درک نکردن واقعیات زیر سئوال برد که این روزها با روند افزایش قیمتها بسیاری از خانواده ها شرمنده فرزندان خود هستند.

بنا بر این گزارش روز گذشته سخنگوی دولت همانند رییس جمهور خود را شرمنده مردم ندانست و در مصاحبه خبری خود اعلام کرد که «انتظار از رسانه ملی این است که تحقیق کند. این که چهار نفر را در خیابان پیدا کند که آیا در سفره خود احساس می‌کنید و بعد جمع بندی کند که اتفاقی نیفتاده است و این عدد نادرست است، اصلا زیبنده نیست.»

به گزارش خبرنگار ما اتفاقا آنچه محل خدشه جدی این روزهای مردم حتی مقام معظم رهبری قرار دارد ارائه آمارهای متناقضی است که صدای بسیاری از کارشناسان را درآورده است. آمارهایی که مردم از آن در سفره و جیب خود هیچ اثری نمی بینند و ظاهرا قرار است در ایام انتخابات با داد و بیداد کردن و اتهام به این و آن زدن به خورده مردم بدهند.

آقای سخنگو خوب است قدری به تجمع های اعتراضی چند ماه اخیر در مقابل مجلس، سازمان برنامه و بودجه و در بسیاری از شهرهای دیگر در مقابل کارخانه ها توجه نمایند تا متوجه بشوند آیا صداوسیما در این رابطه مقصر است یا کسانی که خود را شرمنده مردم نمی دانند و فکر می کنند اقتصاد را شکوفا کرده اند.

به گزارش عصر امروزخوب است جناب سخنگو فقط به مستقبلین ریاست محترم جمهور در چند سفر اخیر و مخصوصا در زاهدان نگاهی بندازند تا متوجه بشوند هیچکس جز دولت خود را تخریب نکرده است و اساسا تا این اوضاع اقتصادی بر کشور حاکم باشد احتیاجی به هیچ تیم سازماندهی شده برای تخریب وجود ندارد!
کد مطلب : 193264