توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱
تاثیر اغتشاشات اخیر بر راهپیمایی 22 بهمن چگونه بود؟
بررسی کارشناسان نشان می دهد از 415 شهرستان کشور فقط 6 شهرستان نسبت به سال قبل رشد جمعیت نداشته اند و 409 شهرستان حضور بیشتری از مردم را نسبت به سال گذشته شاهد بوده اند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز عبدالله گنجی مدیرمسئول روزنامه جوان در کانال تلگرام خود نوشت:

 
بعد از اغتشاشات اخیر برخی افراد شناخته شده با ژست دلسوزی که ایا الناس انقلاب در خطر است کاری بکنیدبه میدان آمدند. آغاجری، علوی تبار و... سخن از نابودی کردند. البته همه گفتند کاری بکنید اما برخی مشکل را معیشت و اشتغال اما برخی بدون اشاره به موضوع مشخصی ،اقدام غیر اقتصادی را خواستار شدند.برخی مانند روحانی بدون اینکه ایده ای ارائه دهند از شنیدن صدای مردم گفتند و تا رفراندوم پیش رفتند و غرب هم خوشش آمد.اما مردمی که مشگل و گلایه دارند همان کردند که رهبری با کلید واژه"تماشایی" از آن یاد کردند و وعده دادند.


بررسی کاشناسان نشان می دهد از 415 شهرستان کشور فقط 6 شهرستان نسبت به سال قبل رشد جمعیت نداشته اند و 409 شهرستان حضور بیشتری از مردم را نسبت به سال گذشته شاهد بوده اند. البته در 500 شهر(نه شهرستان) دیگر و هزاران روستا نیز راهپیمایی انجام شده است.

 
آمار برخی استانها و شهر ها اینگونه است:

تهران 15 درصد رشد

 اراک 100درصد رشد

 آبادان 20 درصد

 آذربایجان غربی 30درصد

 آذربایجان شرقی 20درصد

 کردستان30درصد

 مشهد 40درصد

 قم 30درصد

 اردبیل40درصد

 همدان25 درصد

 کرمان 15درصد

 کهگلویه و بویراحمد35درصد

 کاشان 50درصد


 شهرهای شیراز و اهواز همانند سال گذشته بوده اند اما در هیچ شهری افت جمعیت نبوده است. اگر اینها مردم حساب می شوند-نه عوامل حکومت -لطفا همه خود را با آنان تنظیم و به مشکلاتشان هم توجه کنند.
کد مطلب : 229589