۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵
آقای دستغیب همکاری با گناهکار نکنید که عقاب خدا شدید است
در حالی که این روزها تحریف امام(ره) توسط هرکس و ناکسی صورت می گیرد و سید حسن خمینی و دفتر زیر مجموعه اش هیچ به فکر نیستند دستغیب نیز با تحریف امام(ره) برای نجات محصوران اقدام نمود.
آقای دستغیب همکاری با گناهکار نکنید که عقاب خدا شدید است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز علی محمد دستغیب مرجع خودخوانده رسانه های معاند در سخنانی با دفاع از ظلم ظالمان و گناهکاران فتنه سال 88، کار را بجایی رسانده است که برای تبرئه فتنه گران و منافقان کودتای ننگین 88 از حضرت امام(ره) نیز مایه گذاشته است.

بنا بر این گزارش در حالی که این روزها تحریف امام(ره) توسط هرکس و ناکسی صورت می گیرد و سید حسن خمینی و دفتر زیر مجموعه اش هیچ به فکر نیستند دستغیب نیز با تحریف امام(ره) برای نجات محصوران اقدام نمود.

به گزارش خبرنگار ما دستغیب بدون توجه به آخرین فرمایش حضرت امام(ره) در وصیت نامه اشان که فرمودند من از خیلی ها تعریف کرده ام و آن بواسطه همان موقع بوده و میزان حال فعلی افراد است در حمایت از موسوی منافق و فتنه گر گفته است که: " موسوی از نظر ما مظلوم است. بارها عرض کرده‌ایم ایشان یک شخص مؤمن است؛ همیشه تابع امام بود و شخص فقیه عارفی مثل امام خمینی تا آخر عمر ایشان را دوست می‌داشت!..."

البته وی برای میزان دوست داشتن ادعایی خود هیچ شاخصه ای نیاورده است و ضمن تحریف مسلم حضرت امام(ره)، با دفاع از یک ظالم که باعث ریختن خونهای بسیاری در فتنه 88 شد عملا بر خلاف نص صریح کلام الهی با گناه و دشمنی همراه شده است. خداوند در سوره مبارکه مائده می فرماید: وَلا تَعاوَنوا عَلَى الإِثمِ وَالعُدوانِ ۚ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۖ إِنَّ اللَّهَ شَديدُ العِقابِ و (هرگز) در راه گناه و تعدّی همکاری ننمایید! و از (مخالفت فرمان) خدا بپرهیزید که مجازات خدا شدید است!

و چه گناهی بالاتر از اینکه برخی با نادیده گرفتن رای مردم و در جهت ریاست دنیا، دروغ بزرگ تقلب را سردادند و با همراهی دشمنان قسم خورده این ملت خونهای بسیاری را بر روی زمین ریختند.
کد مطلب : 193084
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۱۱:۰۱:۴۷
فتنه گر هر کی باشه اگه دفعه بعد فتنه به پا کنه مردم دهانش رو خرد میکنن