توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵
شما منافق باش و اشوب کن، پول و جایزه ات با ما!
در حالی که معاندین و منافقین ایران در سالهای گذشته ادعای دروغین استقلال مالی و هویتی در مبارزه با مردم ایران را تکرار می کردند اما سرازیر شدن سیل امکانات و پولهای میلیاردی، یکی از اصلی ترین انگیزه این افراد برای ادامه مبارزه با مردم کشورشان می باشد!
شما منافق باش و اشوب کن، پول و جایزه ات با ما!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در حالی که معاندین و منافقین ایران در سالهای گذشته ادعای دروغین استقلال مالی و هویتی در مبارزه با مردم ایران را تکرار می کردند اما سرازیر شدن سیل امکانات و پولهای میلیاردی، یکی از اصلی ترین انگیزه این افراد برای ادامه مبارزه با مردم کشورشان می باشد!

بنا بر این گزارش هم اکنون بسیاری از فراریان اصلاح طلبو فتنه گر در آن طرف مرزها با پولهای وطن فروشی به جنگ مردم ایران رفته اند و دستگاههای جاسوسی کشورهای بیگانه نیز مدام از این افراد حمایت مالی و تدارکاتی انجام می دهند.

به گزارش خبرنگار ما در تازه ترین پرداخت حق وطن فروشی وب سایت «آمریکن فیزیک سوسایتی» اعلام کرد که جایزه ساخاروف انجمن فیزیک آمریکا، سال ۲۰۱۷ به نرگس محمدی زندانی فتنه گر تعلق گرفته است.

رادیو فردا وابسته به سازمان سیا با اعلام این خبر نوشت: " انجمن فیزیک آمریکا که امسال جایزه ساخاروف خود را به خانم محمدی اختصاص داده، یک سازمان غیرانتفاعی است که برای پیشبرد و انتشار دانش فیزیک از طریق نشریات برجسته پژوهشی، جلسات علمی، آموزش و فعالیت‌های بین‌المللی اقدام می‌کند."البته این رادیو اعلام نکرد که یک موسسه علمی چرا باید به یک فرد سیاسی که فقط تاکید می کنیم "فقط ادعا" می کند برای حقوق بشر فعال است باید یک چنین جایزه ای کلان پرداخت نماید!؟

به گزارش عصر امروز البته عمق عناد این موسسات با مردم ایران اسلامی کاملا پیدا هویدا و می باشد اما نکته اینجاست که چرا باید هنوز افرادی باشند که برای دفاع از این جاسوسان و وطن فروشان صدا بلند نمایند!؟
کد مطلب : 233287