توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۸
این آقا بدنبال چیست؟!
احمدی نژادِ امروز؛ با زمان دولت نهم کاملاً متفاوت است و می توان دوگانگی و غیر اعتماد بودن او را در رفتار و گفتار و عقاید پنهانیِ بروز کرده او مورد ارزیابی قرار داد. او ضمن اینکه حاصل و عامل هیچگونه وحدتی نمی باشد بلکه باعث انشقاق و تهدید نیز خواهد بود و ملاک اصلی، حال فعلی اوست، نه گذشته او .
این آقا بدنبال چیست؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ما، در فضای کنونی کشور دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب داریم که ظرفیت ایجادِ جریان سومی را نداشته و یا اصلاً شکل نخواهد گرفت. اگر چه واقعیت نظام اسلامی به دو جبهه انقلابی و غیر انقلابی تعریف می شود که افراد و گروهها را می توان درذیل آن تفسیر نمود اما افرادی مثل احمدی نژاد اصرار دارند که کشور را به دوقطبی و یا جریان سومی مبتلا و تقسیم نمایند تا خودشان را از میان این جریان سوم (سه گانگی) بعنوان مُنجی کشور به مردم معرفی نمایند.

به چند نکته ذیل توجه بفرمایید:

۱- احمدی نژاد می خواهد بگوید که نه اصلاح طلب است و نه اصولگرا؛ بلکه جریان و گانه سومی است که می تواند منجی کشور باشد.

۲- او بواسطه مسکن مهر؛ سهام عدالت و یارانه ها در اکثر شهرستانها بویژه روستاها طرفدارانی دارد اما هیچگونه جایگاهی دربین نخبگان و انقلابیون ولائی ندارد.

۳- راهبُرد احمدی نژاد اینست که با پیشینه خدماتی خود و استفاده از فشارهای مردمی برحاکمیت؛ بتواند تائید صلاحیت خود را برای انتخابات ۱۴۰۰ بدست بیاورد‌.

۴- احمدی نژاد در حالیکه هیچگونه مسئولیت سیاسی و حکومتی ندارد با اقدامات غیر معقول و غیرعُرفی بدنبال دیده شدن است مثل ارسال نامه به لوس آنجلسی ها؛ ترامپ برای مذاکره و یا بایدن برای اصلاح امور و یا پوتین و غیر؛ و مصاحبه با رسانه های ضد محور مقاومت و اظهار پشیمانی و انکار شعارهایی که علیه نابودی اسرائیل و دروغ بودن هلو کاست میداده.

۵- او خود را مدافع محرومین و مدام از واژه ملت ایران؛ برای باورپذیر کردن مردم استفاده می کند.

۶- احمدی نژاد یکبار برای دفاع از نظام؛ با کسی درگیر نشده و طی چند سال گذشته از امام و رهبری و اهداف انقلاب سخنی بر زبان نیاورده است اما اگر کسی به دایره شخصی او وارد شود با او درگیر خواهد شد.

۷- احمدی نژاد از دوره دهم تا کنون هیچگونه التزام عملی به ولایت فقیه نداشته و در بیان و عمل نشان داده که نمی تواند سرباز مخلصی برای نظام باشد.

۸- او خواسته و یا ناخواسته (علیرغم اینکه می داند رد صلاحیت می شود) جاده صاف کن اصلاح طلبان و نامزد جریان لیبرالی است و بشدت با اصولگرایان و جبهه انقلابی زاویه و کینه دارد دلیلش اینست که درسال ۹۲ در حالیکه می دانست روحانی عامل هاشمی است ضمن اینکه هیچگونه حمایتی از نامزدهای انقلابی و اصولگرا نکرد؛ بلکه سراسیمه برای دست بوسی و عرض تبریک به حضور روحانی رسیده بود. (مگر نفاق چیست؟)

۹- جلسات سخنرانی و سفرهای مستمر به شهرها؛ آنهم در این وضعیت کرونائی؛ هیچ خاصیتی نداشته و هیچ باری از دوش نظام برنداشته و جز معرفی خود چیز دیگری مشاهده نمی شود.

۱۰- احمدی نژادِ امروز؛ با زمان دولت نهم کاملاً متفاوت است و می توان دوگانگی و غیر اعتماد بودن او را در رفتار و گفتار و عقاید پنهانیِ بروز کرده او مورد ارزیابی قرار داد. او ضمن اینکه حاصل و عامل هیچگونه وحدتی نمی باشد بلکه باعث انشقاق و تهدید نیز خواهد بود و ملاک اصلی، حال فعلی اوست، نه گذشته او .

جمعه  ۱۵ اسفند  ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 294785