توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۵
رهبر انصارالله: آمریکا در اشغال فلسطین شریک است
رهبر جنبش انصارالله یمن با بیان اینکه آمریکا در اشغالگری رژیم صهیونیستی شریک است، از یمنی‌ها خواست برای اعتراض به خیابان بیایند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، دبیر کل جنبش انصارالله یمن در واکنش به تصمیم آمریکا در تعیین قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که واشنگتن به همراه این رژیم، در اشغال فلسطین شریک است.

 
«عبدالملک الحوثی» در سخنرانی‌ای به مناسبت تصمیم اخیر دولت آمریکا، همچنین از مردم یمن خواست فردا (جمعه) برای اعتراض به خیابان‌ها بیایند.

 
وی گفت که تصمیم ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به قدس و تعیین این شهر به عنوان پایتخت اسرائیل، با هماهنگی برخی از نظامی‌های عربی منطقه صورت گرفت.

 
الحوثی همچنین بر مواضع ثابت انصارالله یمن در حمایت از مقدسات و ملت فلسطین تأکید کرد و از مسلمانان خواست برای مقابله با دشمنان و حمایت از مردم فلسطین متحد شوند.

 
وی افزود: عجیب نیست که آمریکا اقدام به اتخاذ اقدامات خصمانه‌ای ماند این بزند؛ چرا که این کشور اصولا در اشغال فلسطین هم‌دست است.

 
دبیر کل جنبش انصارالله یمن گفت که آمریکا حامی تروریست و اقدامات جنایتکارانه بوده و موضع اخیر واشنگتن در قبال قدس، دشمنی آن با اسلام و مسلمان را دوباره ثابت کرد.

 
وی تأکید کرد که موضع آمریکا درست در مرحله‌ای اتفاق افتاد که خیانت برخی از رژیم‌های عربی مانند عربستان و امارات محرز شده است.

 
الحوثی ادامه داد: «رژیم‌های عربستان و امارات با سناریوهای آمریکایی و اسرائیلی مرتبط بوده و تلاش دارند امت مسلمان را زیر یوغ دشمنان اسلام دربیاورند».

 
وی همچنین از مردم یمن خواست روز جمعه در اعتراض به تصمیم ترامپ تظاهرات کنند.
کد مطلب : 223846
شما کدامیک را در نوسانات شدید ارز مقصر می دانید؟
دولت اصلاح طلب روحانی
طمع مردم