توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲
مذاکرات لاریجانی با رئیس دومای روسیه
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دیدار با رئیس دومای روسیه تأثیر زیادی در حل و فصل مسائل منطقه‌ای و همکاری ایران و روسیه داشت،‌ گفت: مذاکرات امروز باعث توسعه روابط اقتصادی در ابعاد مختلف شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از دیدار و گفت‌وگو با ویچسلاو والودین رئیس دومای روسیه که بعد از ظهر امروز انجام شد طی نشستی خبری اظهار داشت: امروز خرسندیم از اینکه در خدمت دوست ایرانی، رئیس دومای روسیه و رؤسای کمیسیون‌های مهم دوما و افراد مؤثری از دولت بودیم. 


وی افزود: این دوستان در زمینه همکاری‌های اقتصادی مهمان ما بودند که از آنها تشکر می‌کنیم.

 
لاریجانی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به تغییرات مهمی که در روسیه انجام می‌شود و بار سنگینی که بر دوش دوما است این سفر را به ایران داشتند.

 
وی ضمن تشریح جزئیات مذاکرات صورت گرفته با رئیس دومای روسیه عنوان کرد: مذاکرات بسیار خوبی در زمینه مسائل بین‌المللی و همکاری‌های منطقه‌ای و امنیت پایدار در منطقه داشتیم.

 
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جلسه امروز تأثیر زیادی در حل و فصل مسائل منطقه‌ای و همکاری ایران و روسیه داشت،‌گفت: مذاکرات امروز باعث گسترش توسعه روابط اقتصادی در ابعاد مختلف و سرمایه‌گذاری‌های گوناگون شد.

 
لاریجانی در خاتمه ضمن تشریح دیگر موارد مطروحه در دیدار مذکور گفت: برداشت من این است که این جلسه کمک خوبی در تحقق روابط راهبردی بین ایران و روسیه می‌تواند داشته باشد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 276577