توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
چگونه ضمیر کمک های بابک مرجع خودش را پیدا کرد؟
پس از اظهارات شفاف رییس دستگاه قضایی در خصوص کمک های بابک زنجانی به ستاد انتخاباتاتی یک نامزد، اعضای ستاد یکی از کاندیداها در مقام پاسخگوی برآمده و نسبت به آن اظهارات واکنش نشان دادند.
چگونه ضمیر کمک های بابک مرجع خودش را پیدا کرد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز پس از اظهارات شفاف رییس دستگاه قضایی در خصوص کمک های بابک زنجانی به ستاد انتخاباتاتی یک نامزد، اعضای ستاد یکی از کاندیداها در مقام پاسخگوی برآمده و نسبت به آن اظهارات واکنش نشان دادند.

بنا بر این گزارش اولین نفری که به آن سخنان واکنش نشان داد نوبخت بود و پس از آن، مشایی و مرد پر مشغله دولت تدبیر در مقام دفاع و پاسخگویی، اظهاراتی را بر زبان جاری نمود و علنا نشان داد که ضمیر سخنان رییس دستگاه قضایی مرجع خودش را پیدا کرده است!

به گزارش خبرنگار ما اکبر ترکان در اظهاراتی که همچون گذشته عصبانیت در آن موج می زد گفت: " رییس دستگاه‌ قضا اغماضی نفرمایند و دستور بدهند که بابک زنجانی بگوید به چه کسانی کمک کرده و پول‌ها را پس بگیرند. "

ترکان در ادامه با اشاره به سخنان آیت الله لاریجانی که اظهار نموده بود بابک زنجانی به انتخابات ریاست جمهوری کمک کرده است گفت: " اگر منظور این است که بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی دکتر روحانی کمک کرده این حرف دروغ است چون ما در ستاد انتخاباتی حساب هایمان روشن بود. "
 
به گزارش عصر امروز این قبیل واکنش های غضب آلود و هوچی گری و نسبت تهمت به رییس قوه قضائیه که در جای خود باید به آن پاسخ بدهند در حالی از سوی طرفداران روحانی شنیده می شود که آنها حتی حاضر نیستند کمترین نقد را در خصوص عملکرد خود تحمل نمایند و تا زبانی به اعتراض گشوده می شود سیل اهانت ها را به طرف مقابل جاری می نمایند.

لذا خوب است مسئولان ستاد انتخاباتی دکتر روحانی بجای فرافکنی و اهانت و تهمت به دیگران لیست مالی ستاد خود را در جهت تنویر افکار عمومی و حرمت گذاشتن به حقوق شهروندی منتشر نمایند تا مشخص شود این همه که در لسان به افراد می تازند اسناد و مدارکشان هم می تواند کمکی به آنها نماید یا خیر؟

البته نکته عجیب ماجرا اینجاست، اینکه دوستان ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری همه مطالب را به خود گرفته اند نشان از این دارد که مرجع بیخودی نیست که ضمیر خودش را پیدا کرده است به هر حال اگر نبودش چیزی پس چرا با این سراسیمه گی در جهت تکذیب برآمده اند؟!
 
کد مطلب : 185686